عضو هیات رئیسه جواب می‌دهد؛ نام برانکو هم در لیست نهایی مربیان تیم‌ملی؟

فریدون اصفهانیان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تاکید می‌کند هنوز مهدی تاج لیست نهایی کاندیداهای نیمکت تیم ملی را به آنها نداده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فدراسیون فوتبال ایران همچنان در تلاش است تا سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کند ولی هنوز به نتیجه نرسیده است. قرار بود قبل از سال 98 مربی معرفی شود. تاج چند روز زمان را تمدید کرد و گفت اوایل سال جدید مربی معرفی می شود. دوباره زمین تمدید شد و حالا هنوز تکلیف نیمکت ایران مشخص نشده است. اسلامیان عضو هیات رئیسه اخیرا اعلام کرد تا آخر فروردین ماه سرمربی جدید تیم ملی معرفی خواهد شد ولی حرف‌هایی که اصفهانیان دیگر عضو هیات رئیسه به خبرورزشی می‌زند گواه چیز دیگری است. اصفهانیان در این باره به می گوید: «راستش را بگویم آقای تاج هنوز هیچ چیزی درباره انتخاب مربی به ما نگفته است. هیات رئیسه هم اصلا جلسه‌ای در این باره نداشته است. چون از ابتدا قرار ما این بود که آقای تاج مذاکره کند و گزینه‌های نهایی را به هیات رئیسه بیاورد. آنجا هم بحث کنیم و در نهایت بهترین گزینه انتخاب شود. این ماموریت به آقای تاج سپرده شد و قرار بود نتیجه را بگویند. ولی تا این لحظه ایشان هیچ گزینه‌ای معرفی نکرده است.»

امروز در فاصله 9 روز تا پایان فروردین ماه است و به خوبی پیداست برخلاف اظهارات اسلامیان امکان انتخاب سرمربی در این مدت کوتاه وجود ندارد؛ مگر اینکه توافقات نهایی صورت گرفته باشد و تاج تنها بعضی از اعضای هیات رئیسه را در جریان کار قرار داده باشد. اصفهانیان اما از این مسئله بی خبر است. او توضیح می‌دهد: «این حساسیت در فدراسیون فوتبال وجود دارد که به هر حال بعد از کی‌روش مربی در حد او و یا بزرگتر از کارلوس کی‌روش بیاوریم. به هر حال قرار شده گزینه های نهایی به هیات رئیسه بیاید ولی تا جایی که متوجه شده ایم گزینه‌هایی مورد نظر فدراسیون پول زیادی هم می‌خواهند.» اصفهانیان می گوید: «به دنبال بودجه هستیم تا انشالله بتوانیم مربی خوبی را که مدنظر فدراسیون است بیاوریم. اگر حق پخش تلویزیونی پرداخت می شد ما اصلا این بحث ها را نداشتیم. متاسفانه با چنین مشکلی روبرو هستیم.

این روزها شایعاتی درباره حضور برانکو در تیم ملی هم مطرح می شود. وقتی از او در این باره می پرسیم جواب می دهد: «همانطور که گفتم همه چیز به آقای تاج سپرده شده است. گزینه ها باید به هیات رئیسه بیاید و بعد در این باره حرف بزنیم.» این جمله اصفهانیان بدان معناست که احتمالا نام برانکو هم در بین گزینه های نهایی فدراسیون فوتبال خواهد بود.

43 43

کد خبر 1249266

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
  3 1
  برانکو سرمربی می شود و این مافیا از ابتدا با همین هدف بر ازار و رفتن کیروش متمرکز شدند همه اینها هم بازی هست تا طبیعی جلوه دهند.
 • DE ۱۵:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۳
  2 16
  مربی ایرانی بهتره
 • رضا IR ۰۹:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۴
  0 1
  چقدر حقیرند مردمانی که اجنبی را بر خودی رجحان دهند