مقام معظم رهبری تسریع در روند ارائه خدمات به سیل زدگان را خواستارند

حجت الاسلام و المسلمین معزی با حضور در مناطق سیل زده استان لرستان ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به سیل زدگان لرستانی گفت: رهبر معظم انقلاب در جلسه با مدیران عالی کشور، مسئولین را موظف کرده اند تا وظایفشان را در ارائه خدمت رسانی به بهترین شکل انجام دهند تا مشکلات مردم به سرعت مرتفع شود.

به گزارش خبرآنلاین، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در بازدید از مناطق سیل زده با اشاره به مشکلات ایجاد شده بر اثر حادثه سیل افزود: ۲۴ استان کشور درگیر سیل شده که میزان خسارات در سه استان لرستان، خوزستان و گلستان بیش از سایر استان هاست و این مسئله باعث شده است تا مردم فهیم کشورمان از سراسر ایران اسلامی به کمک و یاری سیل زدگان بشتابند.

 وی در همین زمینه افزود: همه دستگاه های اجرایی و خدماتی همچون جمعیت هلال احمر، بسیج، سپاه، ارتش و گروه‌هایی همچون دانشجویان، کانون های جوانان، طلاب، حوزه های علمیه، بازاریان و گروه های جهادی با همدلی وصف ناپذیری به مردم مصیبت زده خدمت‌ رسانی می‌کنند.

حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به وسعت میزان خسارات وارد شده به زندگی مردم در استان لرستان و شهر پل دختر گفت: متاسفانه حوادث، بسیار سخت و سنگین بوده و سبب تخریب بسیاری از خانه‌ها، مغازه‌ها، مزارع، مدارس و کارخانجات شده است.

نماینده رهبر انقلاب با تاکید به همدلی و مهربانی ملت ایران در خدمت به مردم آسیب دیده از سیل تصریح کرد: همدلی و مهربانی مردم نعمت بسیار بزرگی است که البته همین فداکاری، ایثار، از خودگذشتگی و انسانیت ها بود که باعث شد تا ایران در جنگ با صدام پیروز شود و امیدواریم در این مصیبت سنگین نیز همدلی آحاد مردم و تلاش مسئولین در بازسازی شهر و روستای خسارت دیده شده موثر واقع شود.

حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به حضور جوانان در مناطق حادثه دیده گفت: حضور پرشور جوانان با ایمان، متحد و همدل از سراسر کشور در کمک رسانی به این مناطق نشانگر نقطه عطفی برای ساختن ایرانی آباد خواهد بود و البته با نگاه به این مهم می توان دریافت که چرا رهبر معظم انقلاب در بیانیه راهبردی گام دوم مخاطب اصلی خود را جوانان ایرانی اسلامی خطاب کرده‌اند.

نماینده ولی فقیه در پایان با تقدیر از تلاش های امدادگران، بسیجیان، ارتش، سپاه و همه دستگاه های اجرایی در امر خدمت رسانی به حادثه‌دیدگان افزود:  همه تلاش ما بر این است تا بتوانیم به مردم حادثه دیده خدمت کرده تا در کوتاهترین زمان شرایط عادی به مناطق سیل زده برگردد.

۴۲۴۲

کد خبر 1249312

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =