مهار پساب فاضلاب شرق و غرب اهواز توسط نیروهای اعزامی آبفای اصفهان

نماینده مدیریت بحران شرکت آبفای اصفهان مستقر در اهواز گفت: با تلاش شبانه روزی اکیپ بحران آبفا اصفهان پساب فاضلاب جاری در محله های شرق اهواز جمع آوری و مهار شد و جمع آوری پساب در محله های غرب اهواز نیز در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، جمشیدیان در خصوص چگونگی اجرای عملیات مهار پساب فاضلاب در شهر اهواز اظهار داشت: شرق اهواز فاقد شبکه فاضلاب و انتقال فاضلاب به تصفیه خانه می باشد به گونه ای که فاضلاب تولیدی به رودخانه کارون منتقل شد و به دنبال باران های سیل آسا و افزایش سطح آب رودخانه، پساب تولیدی در خیابانها جاری شد.

وی افزود: سطح پساب جاری در مناطق شرق اهواز به ۶۰ الی ۷۰ سانتی متر رسید که با تلاش بی وفقه نیروهای اعزامی آبفا استان اصفهان در کمتر از ۷۲ ساعت در سطح شهر جمع آوری شد این در حالیست که تا قبل از مهار پساب در سطح  شهر ،شرق اهواز بعضا برخی از واحدهای مسکونی در این منطقه با پس زدگی فاضلاب مواجه شدند.

نماینده مدیریت بحران شرکت آبفا اصفهان گفت: هم اکنون با تلاش شبانه روزی  اکیپ بحران آبفا اصفهان پساب فاضلاب جاری در محله های شرق اهواز جمع آوری و مهار  شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر اکیپ بحران آبفا اصفهان در غرب اهواز در مناطق گلستان یک، پردیس و غیره با استفاده تجهیزات اقدام به جمع آوری و مهار فاضلاب جاری در سطح شهر می نمایند، این عملیات بدون وفقه و باسرعت بمنظورجلوگیری از پس زدگی پساب به واحدهای مسکونی در دستور کار قرار گرفته است.

جمشیدیان امداد رسانی اکیپ بحران آبفا اصفهان پیرامون همکاری در ایجاد کیسه های شنی برای مقابله به ورود آب به مناطق شهری اهواز خاطر نشان ساخت: اعضای اکیپ بحران آبفا اصفهان علاوه بر تلاش در جمع آوری پساب در سطح شهر اهواز،دوشادوش اقشار مختلف مردم اقدام  به پر کردن کیسه های شنی برای مقابله با ورود آب احتمالی به شهر نمودند.

وی با ابزار خرسندی از رضایت مندی مردم شهر اهواز از اقدامات آبفای اصفهان در راستای امدادرسانی به مردم آسیب دیده تصریح کرد: باعث خوشحالی است که آسیب دیدگان از وقوع سیل در شهر اهواز از خدماتی که در این شهر به منظور کاهش خسارات و برای بازگرداندن آسایش و رفاه مردم انجام شد مورد قبول و رضایت آنان قرار گرفت،این در حالیست که مسئولان  امر هم از تلاش های بی وفقه آبفا اصفهان رضایت خود را اعلام کردند. 

گفتنی است پساب فاضلاب جار  در محله های  شرق شهر اهواز در کوی ملت، محله پاستوریزه،کوروش ،کارون ،زرگان و غیره با استفاده از انواع پمپهای کف کش جمع آوری و به رودخانه کارون هدایت شد این در حالیست که مهار و جمع آوری  پساب در محله های غرب اهواز نیز در دستور کار قرار دارد.

46

کد خبر 1249732

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =