کرانچار در آزادی: هم حریف می‌خواهیم هم حمایت

تسنیم نوشت:زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان گفت: انتظار حمایتی بزرگ از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدارسیون فوتبال داریم تا بتوانیم از مانع تایلند بگذریم.

زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان که برای تماشای دیدار پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه آزادی  حضور یافته بود،  اظهار داشت: برای دیدن بازی بازیکنان امید سایپا به ورزشگاه آمده‌ام.

وی درباره برنامه‌های تیم فوتبال امید کشورمان خاطر نشان کرد: برنامه‌های ما از 11 خرداد ماه آغاز می‌شود. از تمام تاریخ‌های فیفا که به ما ارائه شود، استفاده می‌کنیم. قبل از تاریخ‌های فیفا یک هفته زودتر ما تشکیل اردو می‌دهیم. ما همچنین درخواست مسابقات بین‌المللی از فدراسیون فوتبال داریم. ما برای بازی‌هایی که در مسابقات مقدماتی المپیک برگزار کردیم جهت آنالیز این مسابقات جلسه‌ای را برگزار خواهیم کرد و نتیجه را به کمیته فنی و فدراسیون ارائه می‌کنیم. امیدواریم که فدراسیون بتواند به همراه ارگان‌های ذیربط حداکثر حمایت را از تیم فوتبال امید داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال امید کشورمان درباره این موضوع که مشخص است که با چه حریفانی مسابقات دوستانه برگزار خواهیم کرد، گفت: زمان‌های مسابقات تدارکاتی ما مشخص است، ولی هنوز معلوم نیست که با چه حریفانی بازی خواهیم کرد. ما حریفان قدرتمند تدارکاتی را می‌خواهیم و این بستگی به کسانی دارد که مسئول برگزاری بازی‌های تدارکاتی ما هستند. 

کرانچار درباره اینکه فدراسیون فوتبال با توجه به شرایط بد مالی که دارد تعهدات مالی‌اش را نسبت به او انجام داده است یا خیر، تصریح کرد: کار به نحوی که توافق صورت گرفته است، پیش می‌رود. البته دشواری‌هایی هم وجود دارد. ما هم سعی می‌کنیم تفاهم نشان دهیم. ما امیدواریم پاداش‌هایی که به بازیکنان قول داده شده است، پرداخت شود و انتظار حمایت بزرگی هم از وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدارسیون فوتبال داریم تا بتوانیم از مانع تایلند پرش کنیم. 

وی درباره اینکه ترکیب تیم امید برای مسابقات تایلند تغییر خواهد کرد، اظهار داشت: مجبور خواهیم بود که به جای مصدومانی که داریم بازیکنان جدید دعوت کنیم. از آن لیست 35 نفری که قبلاً اعلام کردیم از همان لیست بازیکن دعوت خواهیم کرد، مگر اینکه بازیکن جدیدی پدیدار شود و در فرمی ایده‌آل باشد. ما 35 بازیکن در لیست قرار دادیم که پنج دروازه‌بان بودند و 30 بازیکن.  فقط حیف شد که سلطانی‌مهر از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و از طرفی هم صیادمنش به زودی دوباره آماده می‌شود. یونس دلفی هم مصدومیتش را پشت سر می‌گذارد و با فرم خوبی به جمع ما اضافه خواهد شد.

254 251

کد خبر 1249780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =