ادامه عملیات برف روبی در محورهای کوهستانی اردبیل

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: با وجود گذشت ۲۵ روز از فصل بهار، عملیات برف روبی در برخی محورهای کوهستانی اردبیل همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، علی رحمتی در بازدید از محورهای مواصلاتی اردبیل تصریح کرد: نیروهای راهداری همچنان در محورهای کوثر و بفراجرد- میانرود واقع در خلخال نسبت به برف روبی و نمک پاشی اقدام می کنند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه ارتفاع برف در برخی مناطق همچنان قابل توجه است، تلاش راهداران برای برف روبی خاتمه نیافته و با حضور جهادی برف روبی و پاک سازی محورها ادامه دارد.

رحمتی گفت: تمامی اقدامات راهداران با هدف کاهش تصادفات و سوانح جاده ای، ارتقا ایمنی محورها و تسهیل در رفت و آمد رانندگان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تاکید کرد: شرایط اقلیمی موجب شده تا بارش در اغلب ماه های سال در محورهای مواصلاتی مشاهده شود و راهداران نیز با حضور مستمر نسبت به بازگشایی محورها و تسهیل رفت و آمد اقدام کنند.

رحمتی افزود: استان اردبیل یکی از استان های موفق در خدمات راهداری زمستانی است و نیروهای راهدار با تلاشی ستودنی در جاده ها حضور مستمر دارند.

۴۶

کد خبر 1249948

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =