از بی‌احترامی به نظر مردم تا صداقت دردسرساز فردوسی‌پور

کاربران خبرآنلاین درباره سخنان قائم مقام مدیر شبکه سه درباره برنامه «نود» و همچنین شکایت معاون سیما از این برنامه نظر دادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این روزها بحث تعطیلی برنامه «نود» و پایان حضور عادل فردوسی‌پور در شبکه سه سیما حسابی داغ است و هنوز هم مخاطبان و علاقه‌مندان این برنامه از مسئولان صداوسیما و به طور ویژه شبکه سه سیما بابت این تصمیم و احترامی که به نظرشان نگذاشته‌اند گلایه‌مند و معترض هستند. در واقع آنچه این اقدام مهر تاییدی بر آن زد، بی‌اهمیت بودن نظر مخاطبان برای مدیران صداوسیماست. 

اظهارنظرهای جدید مسئولان این شبکه و همچنین صداوسیما نیز آتش خشم بینندگان «نود» را شعله‌ورتر کرده است، به تازگی جعفر عبدالملکی قائم مقام مدیر شبکه سه سیما در اعلام کرده است که اجازه پخش برنامه «نود» را در شبکه دیگری نمی‌دهند.

او همچنین اعلام کرده است که تغییرات رخ داده در زمینه تعطیلی برنامه «نود» باید زودتر رخ می‌داده و جزو تغییرات طبیعی شبکه به شمار می‌آید.

چندی بعد اما خبر عجیب دیگری به گوش مخاطبان رسید، روابط عمومی معاونت سیما اعلام کرد که از برنامه «نود» به هیات رسیدگی به تخلفات سازمان صداوسیما شکایت کرده‌اند

این دو موضع‌گیری صداوسیما علیه برنامه تلویزیونی «نود» با واکنش گسترده‌ کاربران خبرآنلاین همراه شد که با گلایه از رویکردی که سازمان صداوسیما در پیش گرفته است، از تعطیلی این برنامه و بی‌توجهی به نظر مخاطبان انتقاد کردند که در ادامه بر آن‌ها مروری صورت می‌گیرد.

رای خود را به مردم نسبت ندهید

بخش قابل توجهی از کاربران بر پایه خودرای بودن مدیران شبکه سه و صداوسیما نظر دادند و اعتقاد داشتند که افرادی که در این سازمان در سطوح مدیریتی قرار دارند برای اعمال سلیقه خود پای مردم را به میان می‌کشند، این کاربران از این رویکرد در پیش گرفته شده به شدت انتقاد و اعلام کردند که دیگر شبکه سه را نگاه نمی‌کنند. مانند کاربری به نام آرش که در این باره نوشت: «کاملا مشخصه، صداوسیما با این کاراش میخواد به مردم بفهمونه علایق یا چیزایی که شما میخواین با خواسته ما منافات داره، به عبارت ساده تر: دقیقا بگین چی مورد علاقه شماست ما برعکسش عمل کنیم. والسلام.»

یا کاربری دیگری که مرتضی نام داشت اینچنین نظر داد: «بنویسد ذائقه مردم بخوانید ذائقه خودمون. مسخره کردید؟ مردم که بهتون گفتن چیرو دوست دارن من خودم به شخصه دیگه شبکه سه نگاه نمی کنم.»

مجتبی نیز با این دو کاربر هم نظر بود و نظر خود را اینطور بیان کرد: «شما می خواید جایگزین برنامه نود رو مطابق ذائقه خودتون طراحی کنید.وگرنه مردم که نظرشون رو گفتن و از این برنامه حمایت کردند.»

کاربر بی‌نامی هم که به نظر می‌رسد طرفداران دو آتیشه برنامه «نود» بوده است، نوشت: «شرم هم نمی‌کنند، اسم خودشان را گذاشتند رسانه ملی! دیگه این شبکه را نگاه نمی‌کنم. و در دولت بعد به هر کاندیدی که وعده دهد برنامه ۹۰ بر می گردد رای می دهم، در صورتی که این افراد اخراج شوند.»

رویکرد عادل فردوسی‌پور، عامل حذف او از شبکه سه

تعداد زیادی از کاربران هم رویکرد عادل فردوسی‌پور را عامل حذف او و برنامه‌اش از شبکه سه سیما بود، کاربران صداقت، روراستی و مقابله او را با رانت‌خواران از جمله ویژگی‌هایی دانستند که باعث شده تا مسئولان صداوسیما او را کنار بگذارند.

مانند کاربر بی‌نامی در این باره اینچنین نوشت: «عادل باید می رفت چون پاک بود چون باسواد و متخصص و با تجربه بود چون مردم دوست بود چون صادق و رک و صریح بود چون اهل باند بازی و بله چشم قربان گو نبود چون اهل چاپلوسی و جیره خواری نبود.»

یا هادی که اینطور واکنش نشان داد: «عادل باید میرفت چون:۱- متملق و چاپلوس نبود ۲- متخصص و کاربلد بود!»

در این میان تعدادی هم معتقد بودند که ژست مردم مدارانه مدیران باورپذیر نیست و مسلما اختلافات شخصی نقش مهمی در حذف برنامه «نود» داشته است، مانند کاربری که نوشت: «پس دیدید مسئله و درد شما صد درصد شخصیه و مشکلتون با عادل فردوسی پور نه با برنامه. برنامه رو هم نابود کردین چون با عادل مشکل دارین. وای از حسادت و کینه.»

صادق هم نظرش را اینطور مطرح کرد: «برنامه نود عادل باید حذف شود به یک دلیل خیلی ساده. احتمال واگذاری پرسپولیس و استقلال بالاست، تعیین سر مربی جدید تیم ملی که دلاری حقوق می گیرد، چالش های جدی در مورد ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه ها و مساله مهم حذف تعدادی از بازیکنان تیم ملی به دلیل داشتن تتو. اگر فرد صادق و رکی مانند عادل با برنامه اش حضور داشته باشد هزینه فسادهای گفته شده بالاست.»

شکایتی برای تخریب وجه عادل و «نود»

به شکایت معاونت سیما از برنامه «نود» آن هم بدون طرح دلیل و اتهامی هم واکنش کاربران خبرآنلاین را برانگیخت، برخی معتقد بودند که این شکایت در این روزها که برنامه «نود» تعطیل شده است، فرمالیته و برای تخریب جلوه این برنامه توسط سازمان صداوسیما به جریان افتاده است.

مانند کاربری که نوشت: «چرا آقای خواجه‌نژاد واضح نمی‌گویند جریان‌ این شکایت‌ها از طرف کیست و موضوع‌اش چیست؟ موضوع بعدی کنتر که ندارد ما کسانی هم‌که خواهان برگشت عادل هستیم هم شکایت شما را به قاضی واقعی میکنیم که با عدالتش حق را به حق دار میرساند حالا میدانم یک‌عده میگویند که انگار همه مشکلات از گرانی گوشت تا گرانی های دیگر و مشکلات دیگر حل شده فقط برنامه نود مشکل مردمه با احترام به این هموطنان باید بگویم من هم میدانم مردم مشکل دارند و گرانی هست و کشورم از شمال تا جنوب گرفتار سیل است ولی موضوع نود و عادل فردوسی پور به این خاطر مهم است که موضوع نظر مردم و رای گیری که انجام شده است و آن هم توسط مسئولین صدا وسیما نادیده گرفته شده و با اینکه از طرف مردم‌ و خود داوران صدا وسیما به عنوان بهترین برنامه ترکیبی و بهترین برنامه انتخاب شده ولی از آنتن پایین کشیده شده و توسط مدیران صدا وسیما هم توضیح درستی داده نشده که چرا با این برنامه اینگونه برخورد شده.»

صادق نیز در واکنش به این شکایت نوشت: «مدیران صدا و سیما تا به حال خواب بوده اند؟! تازه یادشان افتاده که از نود شکایت شده است؟! یا تازه شکایت ها را برایش ساخته اند!؟ .... این روش ها دیگر نخ نما شده اند. هرچه بیشتر فشار بیاورید بیشتر معلوم می شود که تقابل شما با عادل از سر عقده توجه، عصبانیت، و کم آوردن اشت.»

۲۴۱۲۴۳

کد خبر 1249986

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 58
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 9
 • IR ۰۸:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  131
  ... برای این مسند نشینان مردم و نظرشون اندازه پشیزی هم ارزش ندارند
  • IR ۲۰:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
   2
   واقعا چه کسی رییس صدا و سیماست؟ عسگری؟؟!!
  • IR ۲۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
   4
   واسه اصلاحطلبا و خبر آنلاین هم نظر مردم مهم نیس اینا فقط میخوان با سواستفاده از عادل صداسیمارو بزنن و مطمئن باشید از رفتن عادل خیلی هم خوشحالن چون فرصت بدست آوردن!
  • IR ۰۳:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
   1
   از خاشچقچی دست کشیدن شما قصد نداری بازی با برگه عادل و فروغی دست بکشید
 • IR ۰۸:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  109
  بايد از اين مملكت رفت...
  • IR ۱۹:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
   2
   همون تو خارج فقط منتظرن تو یکی بری اونجا
 • سامان IR ۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  47
  خیلی خوب درست گفتید
 • بهرام IR ۰۹:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  113
  به نظرِ من ... 1- همه اتفاقاتی که افتاده به معنی اهمیت ندادن به رایِ مردم و قدرت نمایی بوده است. 2- مطمئناً آقای فروغی را در بیشتر در رأسِ امورِ اجرایی کشور خواهید دید ! 3- به میثاقی نباید سخت گرفت و باید خودمان را جای او بگذریم چراکه قطع به یقین پیشنهادی خوب و آینده ای روشن را برایش ترسیم کرده اند و آن بنده خدا هم استعداد دارد هم زن و بچه ... 4- اگر مردم خیلی ناراحت هستند می توانند به جای نفاق، جلوی خودشان را بگیرند و به این برنامه ها قابل نشان ندهند. مثلاً برای بخت آزمایی SMS ندهند و فوتبالی ها هم برای پاسخگویی در برنامه حاضر نشوند و روی خط تماس نیایند. همین... خیلی سخت است ؟
  • شهروز IR ۱۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
   4
   من هم موافقم. لایک داری یه عالمه
  • IR ۰۷:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
   0
   بالا خره چی شد منظورت؟؟؟
 • IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  100
  دوستان صدا و سیما خیلی واضح اصرار دارند که نظر شما مردم هیج هیچ اهمیتی ندارد و این رویکرد کلی مدیران عزیزمون در دفع تحصیل کرده ها و نخبگان از کشور هست
 • IR ۰۹:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  40
  گفتید باسواد یادِ رساله دکتراش افتادم خخخخخ
  • مینا IR ۱۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
   4
   تحصیلات خودت چیه ؟؟؟؟؟؟؟
 • علی IR ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  58
  دستتون درد نکنه که مردم را ترغیب می کنید بیشتر برنامه های اونور آبی ببینن قائم مقام صدا سیما نکنه با بودن برنامه هایی مثل نود کار و کاسبی شبکه های اون ور آبی کساد بوده که شما دارین کمک به انها می کنید خسته نباشی کار از محکم کاری عیب نمی کنه شکایت هم بکنید که را بازگشت این مجری توانمند بسته شود
 • روح اله پاشایی IR ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  62
  متاسفانه توی هیچ موردی به نظر مردم احترام گذاشته نمیشه . مدیران نالایق ... که اسیر غرور کاذب شده اند مدیرانی که بواسطه رابطه در یک جایگاهی هستند مجبور به اطاعت از خرده فرمایشات و سلیقه های شخصی دور و برشون هستند.
 • IR ۰۹:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  21
  بسیار عالی
 • رضا IR ۰۹:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  40
  جوش نزنید کسی براتون تره هم خورد نمی کنه
 • IR ۱۰:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  63
  فروغی باید بره چون برای مردم احترام قائل نیست
 • IR ۱۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  22
  مردم !!!؟؟؟اینقدر از مردم مایه نذارید لطفا!!
 • DE ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  30
  شبکه سه خیلی هم پیشرفت کرده
  • IR ۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
   4
   کاش وی پی ان رو خاموش میکردی خواهر جان
 • علی IR ۱۱:۱۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  68
  تجربه این چندساله ثابت کرده اگر میخوای باشی باید بی وجدان وچاپلوس باشی صداقت ودرستی اینجا بی معنیه عادل قربانی صداقتش شد
 • IR ۱۱:۴۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  45
  رای ما را پس بدید !
 • IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  24
  ای کاش تو عرصه های دیگه هم مدیران شجاعی چون ایشان داشتیم
  • IR ۰۹:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
   1
   واقعا خوش به حالت
 • فرید IR ۱۲:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  36
  اینی که صدا و سیما هیچ اهمیتی به نظر مردم ندارد و صرفا میلی است که جای بحث ندارد در واقع صدا و سیما نهادی حکومتی است و منافع آن خیلی با منافع مردم در یک راستا نمیباشد اما عادل فردوسی پور هم انسان معصومی نبوده و گاها عملکردش مافیایی بوده است انشالله هر جا که باشد موفق و سلامت باشد.
 • رضا IR ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  55
  این مردم آگاه تر این حرفان ، از مدیری که در برنامه زنده به زبون میاره شبکه مال خودمونه معلومه ته ماجرا چی میشه . ی نگاه به تصویر همین پست بیاندازید ، مشخص میکنه کی محبوبه . ما پشت عادل هستیم تا انتها .... انقدر حمایت که اگر حتی مشابه 99 درصدی 90 رو هم پخش کنن ، شکست بخوره ... میدونی چرا ؟ یک کلام ، به رای ما توهین شده . بد هم توهین شده ..
 • کریمی IR ۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  36
  کلا تلویزیون تعطیل است
 • IR ۱۲:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  26
  خجالت آور است
 • IR ۱۲:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  28
  به بی احترامی عادت داریم
 • IR ۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  48
  بنظر می رسد خبرآنلاین و رسانه های اصلاح طلب اعتقادی به عادل ندارند و می خواهند صدا و سیما را بکوبند. لطفا در مورد عادل، عادل باشید.
 • IR ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  29
  چرا از محبوب ها نفرت دارید
  • علی IR ۱۶:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
   6
   چون ازشون میترسن
 • IR ۱۳:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  22
  هر جور حساب می کنم مشکل کشور برنامه نود نیست. این مشکل رو برای از یاد رفتن مشکلات دیگر تو بوغ کردند. همون دولتی ها. به جای رفع مشکل مردم، مساله سازی برای مردم می کنند تا به جای روحانی، فروغی جواب بده! شاید مساله اصلی پولدارها و کاسبان تحریم نود باشه! نه ما مردم با این قیمت موبایل و گوشت و ماشین و اجاره و...
  • DE ۰۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
   1
   ادم هایی مثل تو انقدر تا نوک دماغشونو می بینن که فکر می کنن موضوع عادله. موضوع بی احترامی به مردم و نظرشونه و عادل فقط یه سمبل از این ماجراس. وقتی ذهنت انقدر محدوده توقع نداشته باش وضع زندگی ات هم بهتر از این بشه.
 • IR ۱۳:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  29
  خبر آنلاین حیا کن عادل را رها کن مردم آنقدر گرفتار گرانی و بی تدبیری دولت منتخب شما هستند که به این قبیل مسائل اهمیت نمی دهند. شماها در ایران به ده درصد هم نمی رسید. لطفا جمع کنید تا مردم مثل اصولگراها جمعتون نکرده اند...
 • اکسیدان IR ۱۳:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  26
  عادل محبوب
 • یاسر IR ۱۳:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  33
  تنها برنامه حقیقت گو هم حذف شد
 • IR ۱۳:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  9
  چرا چرا؟؟؟؟؟
 • صداقت پور IR ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  24
  برنامه نود خیلی طرفدار دارد، برای حزب مقابل این یک امتیاز خیلی بزرگ هست. نیمی از مردم ایران حداقل یک بار برنامه نود را مشاهده کردند.
 • IR ۱۴:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  5
  اینا میگن باید بشینید برنده باشی که ما میگیم رو نگاه کنید ، چون وقتی گلزار تو جشن صدا و سیما، فروغی رو مدیر کاربلد خطاب کردو فروغی هم واسش کف زد یعنی حضورش تضمین شد... اما عادل چیکار کرد؟! گفت بهم بی مهری کردن، خب نتیجه میشه این
 • IR ۱۴:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  1
  شبکه ای که فروغی بشه مدیرش ، مجریشم باید بشه گلزار ، نه عادل
 • هادی IR ۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  3
  چقدر واضح و شفاف: صداقت، روراستی و مقابله او را با رانت‌خواران ..... مافیای فوتبال، کسانی که با پول بیت المال دلالی و کثافت کاری در فوتبال انجام میدادند و .... همه به یک مدیر کج اندیش فشار آوردند تا عادل برود ولی مطمئن باشید حق و عدالت پشت ابر نمی ماند.
 • مصیب IR ۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  2
  چه فایده با این همه مخالفت مردم به حذف برنامه نود وقتی هیچ بهایی به نظر مردم داده نميشه همون چیزی نگی بهتره
 • US ۱۶:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  5
  بابا دیگه معلوم شده مدیران صدا و سیما کاره ای نیستن شما دنبال چی میگردین. وقتی رئیس یه سازمان از خودش هیچ اختیاری نداره و نتونست رو حرفش واسته و نود رو نگه داره از بقیه چه انتظاری دارید؟ به نظر من صدا و سیما رو یکی کلا کرایه کرده شاید یکی از همین شرکتهای بخت آزمایی.بقیه الکی ادای رئیس و معاون و ... در میارن.واسه همینه هر کانالای میزنی دارن تبلیغ بخت آزماییه. این شده که امثال خداداد و گلزار و رامبد و علی ضیا و میثاقی و اون محمدرضا احمدی و... که حرف گوش کنن و خوب چشم میگن موندن. ولی عادل که زیر حرف زور نرفت و به خاطر اینکه سر مردم کلاه نره و از جیبشون پول نره و از اعتمادی که مردم بهش دارن سواستفاده نشه تن به هر کاری نداد گذاشتنش کنار. دقیقا جمله عادل یادمه که گفت ما با افتخار هیچ سرویس ارزش افزوده‌ای نداریم. عادل نه حذف میشه نه میره. من مطمئنم نود هم به هر طریقی دوباره شروع میشه چه اینترنتی چه هرچی.رو سیاهی میمونه واسه بقیه!
 • IR ۱۸:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  0
  آقا سرچ گوگل منوآل تنظیم میشه . والسلام !
 • IR ۱۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  1
  چهار پنج سالی هست شبکه سه نگاه نمی کنم، چون اصلا از بین تمام شبکه های ایرانی تنها این شبکه به دلیل پخش فوتبال در ماهواره قطع هست. خیف عادل که اینجا محدود شده هست.
 • سعید IR ۱۹:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  1
  مشت نمونه خروار است. در کشورمان رای مردم حالت سمبولیک دارد و رییس ... شبکه سه ... ابتدا تقلب در نظرسنجی و رای مردم که ناکام ماند. بعد حذف بلافاصله بعد از رای مردمی. در همیشه روی یک پاشنه نمیچرخه آقایون
 • IR ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  1
  امروز رفتم میدون تره بار یک کیلو پیاز خریدم ۱۶ تومن. چقدر ساده و بدبختیم ما...!!!
 • IR ۲۰:۵۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  1
  ببینیم باند مافیایی سایت های معاند خارجی و داخلی قوی ترند و یا صدا و سیمای ملی.شما بگویید برای ملت چه کرده اید یه عده ادم های بی عمل بی درد واقعا متاسفم.ما صدا و سیمای ملی رو جدای از هر شغل و مقامی که هستیم دوست داریم.چون برای میهن مان می تپد . شما برید همان شبکه ها را ببینید
 • IT ۲۱:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  3
  با غرغر کردن چیزی درس نمی شه. عمل کنید. کانال های صداوسیما تحریم. نشون بدید عاقبت احترام نذاستن به خواست مردم چیه.
 • IR ۲۱:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  1
  فردوسی پور شما به چه دلیلی مجری جوان و با استعدادی مثل آقای میثاقی رو صرفا به دلیل اجرای فوتبال برتر سریع از 120 برداشتید به همون دلیلبه مسئول شبکه 3 حق بدید بابا بعد از 20 سال بذارید نوبت به جوونها برسه کم تو تلویزیون نبودید و کم دل بازیکنها و طرفداران تیمها رو نشکستید
 • mhdt199 IR ۲۱:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  0
  فردوسی حیا کن نود و رها کن
 • IR ۲۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
  1
  فردوسی پور یک تهیه کننده برای یک کانال تلوزیونیه. رئیس شبکه یعنی مدیر بالادستی تصمیم گرفته دیگه اون برنامه از شبکه ای که مدیرشه پخش نشه. این یک روال کاملا طبیعیه. چرا انقدر این مسئله رو بزرگ میکنید؟! یعنی درد شما عزیزان اینه؟ مشکل بیکاری و تورم و.. ندارید کلا؟ حتما ندارید.
 • IR ۰۸:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
  4
  ایستادگی در مقبل رای اکثریت محکوم به فناست آقای صدا و سیما.
 • ایرانی IR ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۷
  0
  " در واقع آنچه این اقدام مهر تاییدی بر آن زد، بی‌اهمیت بودن نظر مخاطبان برای مدیران صداوسیماست. " مشت نمونه خروار
 • IR ۱۱:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۸
  1
  بچه ها هیچ موقع قصه چوپان دروغگو را فراموش نمیکنن ، به نظرم فروغی این قصه را خوب نخونده ، باید بره یه بار دیگه با دقت بخونه شاید مفهوم قصه را درک کرد .
 • IR ۲۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۶
  0
  تازه از دست لوس بازی ها و لودگیهاش راحت شدیم ....خدا رو شکر خدا رو هزار بار شکر که برنامه مثلا فوتبالی نود رو نداریم .با مجری نخبه و صادقش نخبه کسی است هم موضوع پانامه فوق لیسانسش و هم رساله دکتری جهان رو مثل هاوکینز تکان داد ....موضوع هردو برنامه نود بود اینم شد نخبه .صادق هم واقعا از مصاحبه کردن با مهمانانش میشه فهمید چقد صادق هست بدبختا فقط داره شومن بازی در میاره . برنامه من و عمه ی شما 2018 اصلا توش تبلیغ *# نمیشد .شما خوبید و با تفکر در مورد یک نفر نظر میدید!!!!@!