کنفرانس بین‌المللی حفاظت از میراث قرن بیستم، از معماری تا منظر برگزار می‌شود

"کنفرانس بین‌المللی حفاظت از میراث قرن بیستم، از معماری تا منظر" به منظور حفاظت و باز زنده‌سازی هدفمند میراث مدرن و صنعتی در ایران سوم و چهارم اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش خبرآنلاین، مؤسسه پژوهشی فرهنگ و هنر پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران با همکاری Docomomo International (سازمان بین‌المللی حفاظت و مستند نگاری میراث معماری و شهری مدرن) و TICCIH (کمیته بین‌المللی حفاظت از میراث صنعتی) "کنفرانس بین‌المللی حفاظت از میراث قرن بیستم، از معماری تا منظر" را برگزار می کند. این کنفرانس بررسی حفاظت و باز زنده‌سازی هدفمند میراث مدرن و صنعتی در ایران را حول محور "بررسی ظرفیت ها و فرآیندهای حقوقی و قانونی"، "گردشگری و اقتصاد"و"چشم انداز آینده و تاثیرات و ره آورد قرن بیستم در ایران" در دستور کار خود قرار داده است.

این کنفرانس به ریاست پیروز حناچی – شهردار تهران به عنوان نماینده سازمان بین‌المللی حفاظت و مستند نگاری میراث معماری و شهری مدرن( Docomomo International ) در ایران و حضور نمایندگان این سازمان از ژاپن و آلمان و متخصصانی از کشورهای فرانسه، ترکیه، جمهوری چک، لیتوانی، بوسنی هرزه‌گوین، اسپانیا، بلژیک، هلند، تایوان، صربستان، سوم و چهارم اردیبهشت ماه سال جاری در باغ نگارستان برگزار خواهد شد.

۴۲۴۲

کد خبر 1250049

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =