اختصاص یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مساعدت برای تکمیل پروژه احداث ساختمان انتقال خون کرج

یک صد و سی و ششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج به ریاست عباس زارع و حضور اعضای شورا و شهردار کرج برگزار و لوایح ارسالی از سوی شهرداری به شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از شورا شهر کرج، اختصاص و تملک یک قطعه زمین به مساحت ۷ هزار متر در اکبر آباد جهت احداث پارک و سرای محله از جمله لوایحی بود که پس از قرائت مورد توجه اعضای شورای شهر کرج قرار گرفت و پس از بحث و بررسی به تصویب شورا رسید.

لایحه مذکور در راستای تملیک باغات و در جهت توسعه عدالت اجتماعی مصوب شد و مقرر گردید ظرف مدت دو ماه به بهره برداری برسد.

لایحه مساعدت مالی به اداره کل انتقال خون استان البرز جهت تکمیل پروژه احداث ساختمان انتقال خون به مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مطرح و پس از چکش کاری به تصویب شورا رسید.
 
در ادامه لایحه اجاره ملک به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ودیعه یک میلیارد ریال و اجاره ماهیانه ۲۵ میلیون ریال به مدت ۲ سال مطرح شد.
 
در متن این لایحه آمده است با توجه به اینکه در سنوات گذشته و به جهت بازگشایی بلوار ۳۰ متری ادامه گلزار شرقی نسبت به تملک ملک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در مسیر بازگشایی معبر قرار داشته است اقدام و متعاقبا نسبت به احداث ساختمان معوض – حسب مصوبه شورای اسلامی شهر کرج از اراضی تفکیکی موقوفه که دارای کاربری خدمات درون بافت بوده است اقدام نموده و تحویل کانون نماید که با توجه به ضرورت تخریب ملک کانون و اجرای معبر  مذکور و تا زمان احداث و آماده سازی ساختمان معوض، برابر آخرین قرارداد تمدید و مصوبه شورا واقع در میانجاده که تا کنون نیز در حال فعالیت بوده است و در حال حاضر مالک ملک استیجاری تقاضای تخلیه ملک را نموده است ، ملکی واقع در دهقان ویلای اول را جهت اجاره به این کانون واگذار نماید.
 
اعضای شورای اسلامی شهر کرج پس از بررسی زوایای مختلف این لایحه و نحوه واگذاری ملک به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موافقت خود را با این لایحه اعلام داشتند.
 
در ادامه لایحه آزادسازی تملک خیابان شهید میرزایی پرور در دستور قرار گرفت و به تصویب شورا قار گرفت و تعدادی لوایح پلاک ثبتی در خصوص بررسی وضعیت املاک شخصی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۴۶

کد خبر 1250069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =