دعوت میراسماعیلی از رئیس اتحادیه آسیا برای سفر به ایران

رئیس فدراسیون جودو کشورمان در دیدار با رئیس اتحادیه آسیا از وی دعوت کرد برای بازدید از امکانات جودو ایران به تهران سفر کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون که برای حضور در اتحادیه جودوی آسیا، هم اکنون در امارات به سر می‌برد، صبح امروز در هتل رویال فجیره با عبید الانزی، رئیس اتحادیه جودوی آسیا دیدار و گفتگو کرد.

رئیس اتحادیه جودوی آسیا در این نشست صمیمانه، انتخاب میراسماعیلی به عنوان رئیس فدراسیون ایران را تبریک گفت و ابراز خوشحالی کرد که یک قهرمان به این سمت رسیده است.
الانزی همچنین ابراز تمایل کرد که از هر کمکی از طرف آسیا برای ایران دریغ نخواهد کرد.

میراسماعیلی هم از رئیس اتحادیه آسیا دعوت کرد تا به ایران بیاید، رئیس اتحادیه جودوی آسیا با این درخواست موافقت و اعلام کرد در اولین فرصت به ایران می‌آید تا جودوی ایران را از نزدیک ببیند و شرایط توسعه آن را بسنجد.

همچنین در خصوص میزبانی ایران از رقابت‌های باشگاه‌های آسیا صحبت شد و طرفین به توافقاتی دست یافتند. در این دیدار، درباره موضوعات مختلف ایران و آسیا صحبت شد.

لازم به ذکر است، بعد از ظهر امروز، انتخابات مناطق آسیا (آسیای شرقی، آسیای غربی و آسیای مرکزی) برگزار می‌شود، ایران قبلاً جزو آسیای غربی بوده ولی الان در منطقه آسیای مرکزی قرار دارد.

انتخابات اتحادیه آسیا فردا برگزار می‌شود تا تکلیف رئیس این اتحادیه برای ۴ سال مشخص شود. تنها کاندیدا برای احراز این سمت عبدالانزی است.

256 43

کد خبر 1251121

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =