۰ نفر
۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
۴۰۰ تن آسفالت در منطقه شش کرج توزیع شد

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج از توزیع ۴۰۰ تن آسفالت، خبر داد.

به گزاش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری کرج امروز، محمدرضا فکورزاده گفت : مدیریت شهری با هدف ارتقا سطح کیفی زندگی شهروندان همواره بر آن است که با سنجش شرایط، مشکلات معابر و فضاهای شهری را برطرف کرده و قابلیت استفاده راحت‎تری از این فضاها را برای مردم فراهم سازد.

وی با بیان اینکه نامناسب بودن خیابان ها و معابر اصلی یکی از دغدغه های اصلی شهروندان منطقه است، تصریح کرد:عملیات تراش و روکش، بهسازی و لکه گیری آسفالت خیابان ها و معابر جهت تسهیل در تردد شهروندان و وسایل نقلیه در دستور کار قرار دارد و به فوریت در حال انجام است.

مدیر منطقه ۶ شهرداری کرج ضمن تاکید بر اولویت بندی ارایه خدمات بر اساس نیازمندی معابر عنوان کرد: پس از بارندگی های صورت گرفته در روزهای اخیر برخی از معابر و خیابان های سطح منطقه با مشکلاتی مواجه شده بودند که طرح بهسازی و مرمت آسفالت این نقاط با هدف مناسب سازی، بهبود عبور و مرور و رفع ناهمواری های موجود در حال اجرا است.

فکورزاده افزود: در همین راستا عملیات آسفالت ریزی در خیابان شهید بهشتی، خیابان قلم، بلوار خوارزمی، حصارک بالا و خیابان ایران زمین انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین آسفالت خیابان های حافظ، ۶۹، خیابان عدل و خیابان ۲۲ بهمن واقع در حیدرآباد که در روزهای پایانی سال ۱۳۹۷ جدولگذاری شده بود نیز صورت پذیرفته است.

46

کد خبر 1251392

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =