پیامک هواداران فوتبال برای رئیس کمیته انضباطی

فارس نوشت: رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: پیامک هایی از سوی هواداران تیم های دیگر بر علیه یا له تیم ها دریافت کردم.

اسماعیل حسن زاده در گفت و گو با رادیو ورزش در مورد اتفاقات بازی تراکتورسازی تبریز و پیکان گفت: ذاتا هفته های پایانی التهاب آور است. چه در لیگ برتر که کمترین دردسر را داریم چه در سایر لیگ ها که دردسر ما بیشتر است. از ماه گذشته تا امروز جلسات بسیار زیادی از منظرهای مختلف برگزار کردیم بحث تبانی در لیگ های پایین تر و مسایل مختلف را بررسی کردیم. تا التهاب های هفته های پایانی را کنترل کنیم. من دیروز در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بودم و تماشاگران زیر باران آمده بودند و نمره قابل قبولی هم گرفتند و فقط تیم خودشان را تشویق می کردند. 

وی افزود:  این حس و توقع را از همه هواداران داریم که بتوانند چنین رفتارهای مناسبی داشته باشند.  تا زمانی که گزارش های رسمی از تیم داوری و نماینده فدراسیون به ما نرسد نمی توانیم پاسخ قانع کننده بدهیم. نمی دانیم چه اتفاقاتی رخ داد ه است؟ گذشته از حرف های هواداری از دیشب در حال رصد اتفاقات بازی هستیم ولی محوربحث ما گزارش رسمی خواهد بود. البته شما گفتید که در شهر هم اتفاق هایی رخ داده که در این مورد ما نمی توانیم این اتفاق ها را برررسی کنیم. پیامک هایی از سوی هواداران تیم های دیگر بر علیه یا له تیم ها دریافت کردم.

رئیس کمیته انضباطی ادامه داد: آئین نامه انضباطی ما از آذر 1396 تغییر پیدا کرده و اسفندماه هم تغییرات دیگری پیدا کرده است. آن سرعتی که در قبل داشتیم را نمی توانیم داشته باشیم و توقع نداشته باشید که  48 ساعت بعد از وصول گزارش رسمی رای بدهیم و باید مراحل قانونی طی شود اما قانون برخی مواقع به ما اجازه بدهد که به فوریت رای بدهیم چنین کاری می کنیم. 

وی در مورد اتفاقاتی که در مورد محسن فروزان رخ داده گفت: این مسایل در صلاحیت ما نیست و در صلاحیت کمیته اخلاق است  ما هم در جریان قرار گرفته ایم اما جناب تورک و کمیته اخلاق مسایل را دنبال می کنند اما  آنچه مد نظرما هست این است که هر گلایه ای هست از طریق کانال قانونی صورت بگیرد. در مورد بازیکن خودشان یا مسایل داوری از طریق مراجع خودش اقدام شود. طرح مسایل از خارج کانال قانونی می تواند مساله ساز شود.

حسن زاده در مورد لیگ دسته اول گفت: جنس حساسیت در لیگ های پایین تر متفاوت است و اکثر بازی ها هم پخش مستقیم است و نگرانی ما کمتر است اما تمام جاهایی که احتمال می دهیم حرف و حدیثی باشد رصد کردیم. ناظر کمیته اخلاق و کمیته انضباطی در لیگ های پایین تر حضور دارند حتی نماینده کمیته استیناف هم در مسابقات حاضر می شوند زیرا با یک سقوط و صعود ارزش افزوده یک تیم به مقدار زیادی جابه جا می شود. از نظر تشکیلات فوتبالی نگرانی نیست اما باید آماده باشیم. در لیگ یک هم مسایل رصد می کنیم وجای نگرانی وجود ندارد.

43 43

کد خبر 1251765

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =