رصد و نظارت دقیق بر امور مراکز درمانی در استان البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: این نظارت ها توجه سایر مدیران و مسئولان استانی را نیز بیش از گذشته به حوزه سلامت در البرز معطوف می کند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی در بازدید سرزده از بیمارستان امام حسین(ع) محمدشهر، با اشاره به اینکه کار نظارتی دولت تعطیلی ندارد، افزود: ما بعنوان نمایندگان دولت در استان البرز به تبعیت از ماموریت های محوله همواره باید در کنار مردم باشیم.
وی ادامه داد: رصد و پایش مسائل و موضوعات مختلف در تمامی حوزه ها بویژه سلامت، بهداشت و درمان البرز را از اهم تعهدات خود می دانم.
شهبازی گفت: این نظارت ها توجه سایر مدیران و مسئولان استانی را نیز بیش از گذشته به حوزه سلامت در البرز معطوف می کند.
وی افزود: در ایام مبارکی قرار داریم و در حال سپری کردن هفته جوان هستیم که متناسب با این مناسبت جشن ها و مراسم ویژه ای در البرز در حال برگزاری است. 
استاندار البرز اضافه کرد: بیمارستان امام حسین(ع) محمدشهر در شهرستان کرج در دولت تدبیر و امید تکمیل و تجهیز شده و از امکانات خوبی برخوردار است. 
وی گفت: اداره این بیمارستان با بخش خصوصی است و هر کجا بخش خصوصی و مردم وارد عمل می شوند نتایج خوبی حاصل می شود.
شهبازی با اشاره به اینکه هفته سلامت از اول اردیبهشت آغاز می شود، افزود: به فرمانداران بعنوان روسای سلامت و امنیت غذایی شهرستان ها، مسئولان حوزه اجتماعی استانداری و دانشگاه علوم پزشکی توصیه می کنم که رصد و نظارت دقیقی بر امور مراکز درمانی داشته باشند.

46

کد خبر 1251788

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =