دعوت حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی از دانشگاه‌ها برای بررسی آلودگی «کاوه سودا»

اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی روز شنبه در اطلاعیه ای از دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی برای برررسی و تحلیل مجدد احتمال آلودگی کارخانه «کاوه سودا» در مراغه دعوت کرد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز به نقل از روابط عممی محیط زیست، در اطلاعیه اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی آمده است: به منظور پاسخ به دغدغه های دوستداران و علاقمندان محیط زیست و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در زمینه احتمال آلودگی آب های زیرزمینی به واسطه فعالیت کارخانه کاوه سودا، از دانشگاه تبریز و پارک علمی و فن آوری استان دعوت می کنیم به صورت مستقل این موضوع را بررسی و با تکیه بر آخرین روش های علمی و فنی نتایج آخرین بررسی ها را در اختیار اداره کل قرار دهند.

اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی اعلام کرده است که در راستای شفافیت بیشتر، نتایج بررسی های مربوط به وضعیت کارخانه «کاوه سودا»ی مراغه از نظر آلایندگی را به اطلاع عموم شهروندان به خصوص دوستداران محیط زیست استان می رساند.

اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در اطلاعیه خود ضمن قدردانی از همه علاقمندان و دوستداران محیط زیست و فعالان فضای مجازی، تاکید کرده است این اداره کل به دور از هرگونه جوسازی و حاشیه، حفاظت از محیط زیست را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و با هرگونه آلودگی زیست محیطی و تخریب آن به شدت برخورد می کند.

در اطلاعیه اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی یادآوری شده است: برای تکمیل ظرفیت های نظارتی خود نیازمند مساعدت، همفکری و یاری همه مراجع علمی و دوستداران محیط زیست می باشیم و تلاش مجموعه کارکنان این مجموعه، فراهم آوردن شرایط مساعد و مناسب برای توسعه ای پایدار مبتنی بر شاخصهای محیط زیست خواهد بود.

۴۶
 

کد خبر 1251811

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =