تصاویری از جشن قهرمانی پی‌اس‌جی با پیروزی مقابل موناکو

ورزش سه نوشت:پاری سن ژرمن که پیش از دیدار امشب مقابل موناکو، قهرمانی اش در رقابت های این فصل لوشامپیونا قطعی شده بود، در این دیدار با هت تریک کیلیان امباپه به پیروزی 3-1 رسید.

ساعاتی پیش از آغاز این دیدار، لیل مقابل تولوز متوقف شده بود تا قهرمانی پاریسی ها در رقابت های این فصل لیگ 1 قطعی شود؛ با این وجود شاگردان توماس توخل با ارائه نمایشی خوب، به یک پیروزی پرگل رسیدند تا جشن قهرمانی شان شیرین تر شود.

ابتدا در دقیقه 15 بود که روی یک حمله سریع، روی پاس دیابی، امباپه با ضربه ای دقیق، توپ را به طاق دروازه موناکو کوبید. در دقیقه 38، امباپه این بار روی همکاری با دنی آلوس، در موقعیت تک به تک قرار گرفت و با یک ضربه دقیق، توپ را به گوشه دروازه موناکو فرستاد.

این نتیجه تا دقیقه 55 پایدار بود تا اینکه امباپه توانست گل سوم خود و تیمش را به ثمر برساند. این بار هم دنی آلوس در نقش گلساز ظاهر شد و پاس عرضی او را امباپه با یک ضربه بغل پا، تبدیل به گل کرد.

گولوین در دقیقه 80 یکی از گل های خورده موناکو را جبران کرد اما این گل نتوانست جشن قهرمانی پاریسی ها را خراب کند. به این ترتیب، پی اس جی در فاصله 5 هفته تا پایان رقابت های این فصل لوشامپیونا، توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

  • 251 251
کد خبر 1252267

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =