۰ نفر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
گرم‌خانه مردان کرج تا آخر اردیبهشت باز است

ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج گفت: گرمخانه‌های مردان کرج تا پایان اردیبهشت پذیرای مراجعه کنندگان است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری کرج امروز،جواد غلامی اظهار کرد: در حال حاضر شهرداری کرج در قالب یک گرمخانه مختص بانوان ( واقع در پارک شهید چمران) و یک گرمخانه مخصوص آقایان ( واقع در شاه عباسی) به کارتن خواب‌ها خدمات‌رسانی می‌کند.

وی با اشاره به ظرفیت این گرمخانه‌ها ادامه داد: گرمخانه بانوان ۶۰ نفر و گرمخانه آقایان نیز ۱۲۰ نفر ظرفیت دارد البته ظرفیت این گرمخانه‌ها در روزهای بحرانی مثل زمان بارندگی شدید، افزایش می‌یابد.

وی افزود: ساعت کار این گرمخانه‌ها از ساعت پنج عصر تا هشت صبح است البته در زمانی که هوا بسیار سرد است در طول روز نیز میزبان مددجویان هستیم.

این مسئول گفت: گرمخانه مردان از روزهای اول آبان ماه هر سال فعالیت خود را آغاز و تا پایان اردیبهشت به مراجعه کنندگان خدمات رسانی می‌کند ولی با توجه به شرایط خاص زنان کارتن خواب، گرمخانه زنان در تمام طول سال باز است.

وی تصریح کرد: امسال با توجه به شرایط خاص آب و هوایی ممکن است زمان فعالیت گرمخانه مردان نیز افزایش یابد و این مجموعه بعد از اردیبهشت ماه هم به مراجعین خدمات رسانی کند.

غلامی ابراز کرد: طی چند ماه گذشته گرمخانه مردان  از ۹۰۰ نفرو گرمخانه زنان نیز از ۵۰۰ نفر میزبانی کرده است.

وی با اشاره به امکاناتی که در اختیار مراجعه کنندگان گرمخانه‌هایکرج قرار می‌گیرد، توضیح داد: یک وعده شام گرم، یک وعده صبحانه، لحاف و متکای تمیز، لباس زیر، لباس خواب و وسایل استحمام از جمله خدماتی است که به مراجعین داده می‌شود.

ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج گفت: در نوروز امسال به کمک یک خیر به جز این خدمات، به هر یک از مراجعین یک دست لباس نو نیز اهدا شد.

غلامی افزود: علاوه براین، در ایام نوروز به جز وعده‌های معمول، به مراجعین گرمخانه‌های کرج ناهار هم داده شد.

46

کد خبر 1252350

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =