ضرب‌الاجل استاندار البرز برای تکمیل پروژه همت در نیمه اول ۹۸

نماینده عالی دولت در استان البرز با تاکید بر اتمام وعده پروژه همت در زمان مقرر گفت: باید وعده های دولت در سطوح مختلف را با تعصب ویژه ای دنبال کنیم از این رو بر اساس تعهد وزیر راه و شهرسازی ضرورت دارد پروژه همت در موعد مقرر تکمیل شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، شهبازی روز دوشنبه در جلسه بررسی روند پیشرفت پروژه ادامه همت، افزود: درحضور رسانه ها وعده اتمام این پروژه در نیمه اول  ۹۸ داده شده بود.

وی ادامه داد: با حضور مسئولان وزرات راه و شهرسازی بارها این پروژه مهم مورد بازدید قرار گرفته و وعده تکمیل آن در نهایت به نیمه اول سال ۹۸ موکول شده است.

این مسئول افزود: اتمام این پروژه مهم در هیات دولت اعلام شده است.

شهبازی اظهار کرد: بحث معارضان پروژه که مطرح شده از مسئولان ذیربط از جمله فرماندار کرج پیگیری شده باید موانع اتمام آن در زمان مقرر هر چه سریعتر اعلام شود.

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: این پروژه از اهمیت بالایی برای کشور برخوردار است، پروژه های بزرگتری در کشور در مدت کمتری به اتمام رسیده بنابراین باید وعده داده شده برای زیر بار ترافیک رفتن پروژه ادامه همت در نیمه اول امسال عملی شود.

وی تاکید کرد: تا زمان مقرر یعنی تیرماه جاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز هر ۱۵ روز یک بار باید با بازدید های میدانی پیگیری لازم را از روند تکمیل کار داشته باشد.

این مسئول یادآورشد: پروژه ادامه همت از مطالبات رئیس جمهوری در روز معارفه استاندار البرز است و این پروژه با بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز به لحاظ اعتباری رفع موانع شد.

شهبازی افزود: بنابراین باید موانع آن برطرف شده و مشکلات بررسی شود.

استاندار خاطرنشان کرد: باید طی مکاتباتی با شرکت ساخت راه های کشور نسبت به حل و فصل ۱۲ میلیارد تومان هزینه رفع معارضان از طریق اداره کل راه و شهرسازی البرز اقدام شود.

46

کد خبر 1252397

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =