رفع مشکل آب آشامیدنی تمامی روستاهای لرستان/ خسارت  ۲۶۴ میلیارد تومانی به آبفار استان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان لرستان از رفع مشکل ابرسانی به همه روستاههای سیل زده استان خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،علیرضا کاکاوند با تاکید بر اینکه در پی وقوع سیلاب اخیر در لرستان آب ۷۹۶ روستای استان قطع شده بود، گفت: با تلاش‌ ۷۵ اکیپ اجرایی مشکل قطعی آب تمامی روستاهای سیل‌زده برطرف شده است و هیچگونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

توزیع ۶۰ هزار بطری آب معدنی

وی با اشاره به توزیع ۱۶۰ هزار بطری آب بسته‌بندی در میان ساکنان روستاهای سیل‌زده، گفت: در طی این مدت دو دستگاه آب بسته‌بندی و بیش از ۴۰ دستگاه تانکر آبرسانی سیار نیز به صورت مستمر وظیفه تامین آب شرب مورد نیاز روستاهای خسارت دیده را بر عهده داشته‌اند تا خللی در تامین آب مورد نیاز این مناطق ایجاد نشود.

وی با اشاره به حضور تیم‌های عملیاتی آب و فاضلاب ۲۱ استان برای رفع مشکلات مناطق سیل‌زده لرستان، ادامه داد: تاکنون حدود ۵۰ کیلومتر لوله و اتصالات از استان‌های معین و غیرمعین به لرستان ارسال شده است.

کاکاوند خسارت وارده سیلاب به تاسیسات آب و فاضلاب روستایی لرستان را ۲۶۴ میلیارد تومان دانست و افزود: در حال حاضر ۳۰۸ کیلومتر از خطوط شبکه ترمیم و بیش از پنج هزار کنتور آسیب‌دیده مشترکان نیز اصلاح و به روزرسانی شده است.

موج جدید بارندگی در استان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان لرستان با اشاره به موج جدید بارندگی‌ها در استان، گفت: با توجه به احتمال تشدید بارندگی‌ها در لرستان آمادگی کامل وجود دارد تا در کوتاه‌ترین زمان خدمات مورد نیاز در اختیار روستاهای منطقه قرار بگیرد.

۴۶

کد خبر 1252412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =