۱۸ نفر
۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۰
بهروز یاری و طعنه‌های صریح به رسول خادم

رقیب سابق برادران خادم در وزن‌های میانی کشتی هنوز هم منتقد جدی آنهاست. بهروز یاری این‌ روزها اعتقاد دارد رسول خادم به رغم استعفا مرد پشت پرده کشتی ایران است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهروز یاری ملی پوش سابق کشتی ایران که بارها پشت خط برادران خادم مانده بود و البته اعتقاد دارد بارها حقش در این رقابت خورده شده است.

او این بار در روزهایی که به انتخابات کشتی نزدیک می شویم ، از رسول خادم انتقاد کرده و به او طعنه زده است که مرد پشت پرده امیر خادم و بنی تمیم است و احتمالا وارد میدان شده تا برای این ائتلاف رای جمع کند!

بی وفا حالا که من افتاده ام از پا چرا ؟
نوش دارویی و بعد از مرگ سهراب آمدی 
سنگدل زین زودتر میخواستی حالا چرا ؟
زود تر از این ها منتظر ورود رسول به برنامه های علنی انتخابات فدراسیون کشتی که در دهه سوم خرداد برگزار خواهد شد بودم ، بواقع رسول با این حرکات تاکتیکی راه درست را بر خود بسته و باعث انسداد رگهای حیاتی ورزش کشتی ، این موهبتی که همه ما وامدار آن هستیم ، خواهد گردید . در نیمه دوم سال گذشته وقتی وزیر نفت گفت هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی نداریم، تمام ملت متوجه شدند که در سال نود و هشت هم بنزین گران خواهد شد و هم سهمیه بندی . وقتی حمید بنی تمیم در مصاحبه اخیر عنوان کرد " هنوز با امیر خادم ائتلاف نکرده ام" جامعه کشتی فهمیدند که این اتفاق میمون خواهد افتاد .

زمانی که در نشست مطبوعاتی امیر خادم با ارباب جراید وی تلویحاً حضور حمایتی رسول را در امر انتخابات و لابی کردن وی به نفع برادر بزرگتر را نه تنها کتمان بلکه ابراز نمود . به واقع خیلی زود تر از این ها منتظر ظهور رسول بودم اما تاخیر وی هیچ خللی در سیاست کاریش بوجود نیاورد . حالا پازل بازی سیاسی انتخابات ریاست فدراسیون دارد نمایان میشود .

حد اکثر تا دو هفته آینده حمید بنی تمیم از حضور در کورس انتخابات فدراسیون آینده به نفع امیر انصراف خواهد داد . رسول هم که در دوران حضور در فدراسیون به دلیل مشغله های فراوان مربوطه کمتر در محافل عمومی حضور می یافت .( به عنوان مثال در مراسم ترحیم حاج محمود معزی پور و یا علیرضا سلیمانی حضور نیافت ) در روز های گذشته، برای شرکت در مراسم ختم فرزند نوباوه احد پازاج راهی اردبیل میشود . و پس از مدتها دوباره ارتباط تلفنی با تعدادی از هیئت های کشتی استانهای مختلف را سر لوحه امور قرار داده و از یکی سوهان خواسته و از دیگری باقلوا و قطاب و با هیئت سوم نیز در مورد سرمای سوزناک استان مربوطه تشریک مساعی نموده است...

مطمئن باشید که کار بدان راحتی که شما فرض کرده اید نخواهد بود.

255 41

کد خبر 1252507

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =