شرق نوشت:یک سال قبل مردی همراه برادرش به مأموران پلیس شرق تهران مراجعه کرد و درحالی‌که به‌شدت آشفته بود، گفت چهار عضو خانواده‌اش را به قتل رسانده ‌است.

او گفت: این قتل‌ها را از قبل طراحی کرده و بعد از بیهوش‌کردن مقتولان آنها را کشته ‌است.

خبر چنان شوک‌آور بود که مأموران ابتدا صحت آن را مورد بررسی قرار دادند و زمانی که به محل رفتند، اجساد چهار نفر، از جمله دو دختر ۱۷ و ۱۹ ساله را پیدا کردند. با انتقال اجساد به پزشکی‌قانونی تحقیقات از متهم آغاز شد.

متهم یک‌بار دیگر اتهام چهار فقره قتل را قبول کرد و گفت: من و همسرم مدت‌ها بود که با هم اختلاف داشتیم و یک‌هفته‌ای می‌شد که همسرم خانه را ترک کرده ‌بود، شرایط خانه اصلا خوب نبود و من می‌دانستم که او دیگر برنمی‌گردد، برای اینکه کاری کنم که برای همیشه ناراحت باشد، تصمیم گرفتم فرزندانم و پدر و مادر او را بکشم. روز حادثه بیرون رفتم و مقدار زیادی شیر و موز خریداری کردم و به خانه آمدم. والدین همسرم در خانه ما میهمان بودند. وقتی به خانه آمدم، مقدار زیادی شیرموز درست کردم و داروی خواب‌آور در آن ریختم و به اعضای خانواده‌ دادم. بعد از اینکه آنها به خواب رفتند، به آشپزخانه رفتم و یک چاقو برداشتم و به اتاق خواب دخترانم رفتم. دختر بزرگم را که دانشجو بود، کشتم و سپس دختر کوچکم را به قتل رساندم.

متهم۴۷ساله  ادامه داد: وقتی گلوی دخترم را بریدم، به پذیرایی رفتم. در آنجا ابتدا پدر ۷۹ ساله همسرم را به همین شیوه به قتل رساندم و درحالی‌که مادر ۷۰ ساله همسرم از خواب بیدار شده بود، با واردکردن ضربات متعدد چاقو به شکم و گلوی این پیرزن، او را نیز به قتل رساندم. متهم گفت: من ۲۵ سال است که بوکس کار می‌کنم و همیشه هم به خانواده‌ام وفادار بوده‌ام، اما همسرم با من دعوا می‌کرد و تصمیم خودش را برای جدایی گرفته بود، به همین خاطر من هم از آن پیرزن و پیرمرد انتقام گرفتم، چون آنها زندگی‌ام را خراب کردند. متهم درباره اینکه چرا دخترانش را کشته، گفت: آنها را کشتم، چون نمی‌خواستم شبیه مادرشان شوند.

بعد از پایان بازجویی‌ها و صدور کیفرخواست علیه متهم، پرونده برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و متهم به زودی محاکمه می‌شود.

۱۷۱۷

کد خبر 1252557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • IR ۰۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  43 0
  والا منم جای زنت بودم هیچ وقت با همچین آدم روانی و خطرناکی زندگی نمیکردم
 • عباس IR ۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  15 1
  سلام، این فرد به حیوان هم شبیه نیست اگر اورا یک حیوان بنامیم انجمن های حمایت از حیوانات داد وفریادشان بلند می شود .بنظر بنده او یک شیطان سیاه دل است که در جسم یک انسان حلول کرده است.بنظر بنده برای اینکه غم وغصه مادر این دو دختر معصوم وبیگناه که تا پایان عمر همراه اوست وغیر قابل تسکین است تا حدودی درمان شود اورا دست وپا بسته یا به شیوه خودش در اختیار مادر دختران که پدر ومادرش را نیز با همین شیوه ازدست داده است قرار دهند تا با چاقو هرجور که خواست اورا قصاص کند.بعضی مواقع وقتی فکر می کنم از این که اینچنین موجودات شیطان صفتی درجامعه ما زندگی می کنندوظاهر انسانی دارند وما با آنها مراوده داریم واز روح شیطانی وخطرناک آنها خبر نداریم دچار ترس و وحشت می شوم.
 • محسن IR ۰۸:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  3 0
  خبرت قدیمیه دو ماه پیش همین جا خوندم.
 • مهدی IR ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  3 0
  این خبر که قدیمیه خبر آنلاین جان چند بار این خبرو منتشر می کنی؟؟؟
 • mosi3356 IR ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  1 13
  بابا این خبرا رو نزارید تو رو قران
 • IR ۱۰:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  20 0
  حقیقتا برگام ریخت
 • GB ۱۱:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  25 2
  حالا چرا سعی‌ داردی یک قاتل رو به ورزش (بوکس) ربط بدید. کاری که این فرد کرده بیشتر به آدم موادی و ضعیف میخوره نه یه ورزشکار که روح و جسم سالمی داره!!
 • روزبه IR ۱۱:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  4 8
  لطفا از این خبرها نزارید . لطفا . لطفا
 • فرهاد IR ۱۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  12 0
  لعنتی توی call of duty هم اینجوری آدم نمی کشن که تو کشتی!
 • محمدرضا IR ۱۳:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۳
  3 24
  هرچند حرکتت خیلی زشت بوده ولی انتقام سختی بوده خداییش.