مدافع حرم خوش‌صدایی که لحظه‌ای از دخترش جدا نمی‌شد

میزان نوشت: امروز سوم اردیبهشت دومین سالروز شهادت شهید مدافع « حامد بافنده» است. شهیدی ۳۰ ساله و اهل رفسنجان استان کرمان که همزمان با شب شهادت امام موسی کاظم (ع) در حماء سوریه به شهادت رسید.

او که برای خود نام جهادی «علیرضا امینی» را انتخاب کرده بود داوطلبانه برای دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) همراه با رزمندگان فاطمیون عازم سوریه شد.

شهید بافنده مهارت خاصی در ورزش‌های رزمی به خصوص تکواندو داشت، اما بیشتر به واسطه صدای زیبایش در میان مدافعان حرم مشهور شده بود. او مدتی پس از حضور در سوریه به عنوان مداح لشکر فاطمیون نیز فعالیت می‌کرد.

همسر این شهید مدافع حرم «حامد بافنده» در خصوص ویژگی‌های همسرش می‌گوید: من، چون کارمند بودم، «حامد» مسئولیت «فاطمه» را شب‌ها به عهده می‌گرفت و شیر خشک درست می‌کرد، «فاطمه» را تر و خشک می‌کرد و هرگز نمی‌گذاشت من از خواب بیدار شوم و کارهای وی را انجام دهم، «حامد» با این که از سه سالگی از نعمت پدر محروم شده بود، ولی خود پدری مهربان و دلسوز بود و علاقه خاصی به بچه‌ها داشت و به «فاطمه» خیلی محبت می‌کرد. وقتی «حامد» در خانه بود، لحظه‌ای از «فاطمه» جدا نمی‌شد و با هم مشغول بازی می‌شدند.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1252586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =