شرکت‌های اجاره خودرو چه خدماتی را به شما ارائه می‌دهند؟

اجاره خودرو از جمله خدماتی است که روز به روز با گذشت زمان مردم با آن بیشتر آشنا شده و بیشتر خواستار استفاده از خدمات آن هستند. اجاره خودرو را می توان صنعتی نوپا اما رو به رشد در میان صنایع و خدمات مختلفی دانست که در این روز ها به افراد ارائه می شوند.

شرکت معتبر اجاره خودرو سعادت رنت با بیش از 8 سال سابقه پر افتخار، از جمله اولین و بزرگ ترین ناوگان های در حال فعالیت در این زمینه است که با داشتن انواع خودرو های ایرانی و خارجی با کارکرد کم و سلامت فنی کامل در زمینه های متفاوت، آماده خدمت رسانی به مشتریان خود در سراسر ایران هستند.

بسیاری از مردم، خدمات اجاره ماشین را با نام اجاره ماشین عروس می شناسند اما این شرکت ها خدمات بسیار متنوع دیگری را نیز به مشتریان خود ارائه می دهند. شرکت سعادت رنت در صدد برآمده است تا لیستی از این خدمات را در ادامه برای شما بیاورد تا با آن ها آشنا شوید و در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید. با ما همراه باشید.

اجاره خودرو بدون راننده

گسترده ترین خدمات رسانی شرکت های معتبر اجاره خودرو در زمینه اجاره خودرو بدون راننده است. شرکت اجاره خودرو سعادت رنت با در اختیار داشتن بهترین و کم کار کرد ترین خودرو های ایرانی و خارجی آماده پاسخ گویی به مشتریان خود در این زمینه است. اما اجاره خودرو بدون راننده چه زمانی به درد شما می خورد؟ اگر قصد دارید برای مدتی در داخل شهری به گشت و گذار بپردازید ونیاز دارید که همیشه خودرویی در اختیارتان باشد و یا برای سفر های بین شهری خود نیاز به ماشین دارید، اجاره خودرو بدون راننده قطعا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

اجاره خودرو با راننده

خدمات اجاره خودرو با راننده را همان خدمات تشریفات می دانند. اگر قصد دارید که شخصی خاص و یا مهمانی مهم را به یک قرار کاری سرنوشت ساز و یا یک نمایشگاه مهم و هر جای دیگری دعوت کنید، خدمات اجاره ماشین با راننده بهترین گزینه برای شما خواهد بود. خدمات تشریفات برای استقبال از افراد به خصوص اگر از شهر و کشور دیگری آمده باشند قطعا تاثیر بسیار مثبتی در وجهه شما خواهد داشت. برای این دسته از خدمات می توانید از شرکت سعادت رنت کمک بگیرید.

اجاره ون

اگر قصد دارید که به صورت گروهی و دسته جمعی با اقوام و یا دوستان خود به سفر و ایران گردی بپردازید، اجاره ون و اتوبوس یکی از بهترین گزینه ها برای شماست. هم چنین اگر قصد برگزاری تور های گروهی و خصوصی را دارید می توانید با شرکت سعادت رنت در تماس باشید تا متناسب با تعداد مسافرانتان، ون یا اتوبوسی مناسب را به شما ارائه دهند.

اجاره ماشین عروس

همان طور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، اجاره ماشین عروس شناخته شده ترین و قدیمی ترین خدماتی است که شرکت های اجاره خودرو به مشتریان خود ارائه می دهند. شرکت سعادت رنت با اجاره انواع خودرو های لوکس و مدرن و هم چنین خودرو های کلاسیک در خدمت زوج های جوان است تا مطابق سلیقه ی خود، خودروی مورد نظر خود را برای مراسم ازدواجشان انتخاب کنند. هم چنین برای گل آرایی و تزیین ماشین عروس هم می توانید روی خدمات این ناوگان حساب کنید.

خدمات CIP IKA (فرودگاه امام)

یکی از جدید ترین خدماتی که تنها شرکت سعادت رنت به مشتریان خاص خود ارائه می کند، خدمات سی ای پی فرودگاه امام است. بسیاری از افرادی که برای کار و بیزینس خود در حال سفر بین شهر ها و کشور های مختلف هستند، وقت زیادی برای صف های طولانی و معطلی های چند ساعته فرودگاه را ندارند، سی ای پی امام مخصوص افرادی است که زمان برایشان اهمیت زیادی دارد. افرادی با مشغله کاری زیاد . مدیران، تجار و متقاضیان این خدمات هستند.خدمات ویژه، فرودگاه امام موجب مدیریت و بهینه سازی زمان مسافران میگردد. مسافران با دریافت خدمات CIP IKA همراه با ترانسفر به فرودگاه رفته و آن جا در سالن انتظار در حالی که از آن ها پذیرایی می شود . مسافران می توانند به کار های روزمره خود بپردازند، کارشناسان cip تمامی کار های مربوط به ویزا، دریافت کارت پرواز و ... را انجام داده و سر انجام با ترانسفر مخصوص به سمت هواپیما برده می شوند. هم چنین در هنگام ورود به هواپیما از گیت های مخصوص رد می شوند تا کم تر در صف بایستند.

این ها تنها مواردی از خدماتی است که شرکت سعادت رنت به مشتریان خود ارائه می دهد. برگزاری تور های عمومی و خصوصی، رزرو هتل و .. از جمله خدمات دیگری است که شما می توانید برای دریافت آن ها با ناوگان اجاره خودرو سعادت رنت تماس بگیرید.

 car rental iran

2121

کد خبر 1253091