۲ نفر
۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
واکنش صیادمنش به جدایی از استقلال!

ورزش سه نوشت: مهاجم جوان استقلال نسبت به شایعه جدایی اش از این تیم واکنش نشان داد.

در شرایطی که هنوز لیگ هجدهم فوتبال ایران به پایان نرسیده است شایعاتی به راه افتاده است که مدیران باشگاه استقلال اللهیار صیادمنش را به یک باشگاه ترکیه ای فروخته اند و این موضوعی است که باعث شده یکی از مهمترین استعدادهای فوتبال ایران در سال های اخیر با حواشی ناخواسته روبرو شود.

صیادمنش که در این فصل در سن 17 سالگی به بازیکن مهمی در ترکیب استقلال تبدیل شده است، 2 سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد و شفر اصرار دارد تا این بازیکن را حفظ کند و حالا انتشار اخباری مبنی بر فروش او باعث شده این بازیکن در هفته های اخیر فشار زیادی را تحمل کند.

اللهیار صیادمنش در واکنش به شایعه جدایی اش از استقلال گفت: من استقلالی هستم و مهر استقلال تا ابد روی پیشانی من است. از این که امسال با استقلال قرارداد امضا کردم بسیار راضی هستم و هیچ مشکلی هم وجود ندارد. دو سال دیگر با استقلال قرارداد دارم و به هیچ عنوان رفتن یا ماندنم دست خودم نیست و اختیاری برای جدایی از این تیم ندارم ضمن اینکه از پوشیدن پیراهن استقلال کاملا راضی هستم و به خودم افتخار می کنم.

او ادامه داد: من بسیار از آقای شفر تشکر می کنم چراکه ایشان در اوج جوانی به من بازی دادند و خودتان هم دیدید هر زمان ایشان تصمیم گرفتند با جان و دل در زمین حضور پیدا کردم چون می دانستم ایشان صلاح من را بهتر می دانند. الان هم خودتان می دانید که من دو سال دیگر قرارداد دارم و اگر کادر فنی به من احتیاج داشته باشند با جان و دل می مانم و برای استقلال بزرگ بازی می کنم. من در هر شرایطی تابع تصمیم کادر فنی و آقای شفر هستم و هر تصمیم بگیرند با کمال میل می پذیرم.

مهاجم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا جدایی اش از استقلال قطعی شده است یا نه هم گفت: من چون قرارداد دارم خودم نمی توانم با باشگاهی مذاکره کنم و این باشگاه استقلال است که در جریان مذاکره هستند. من هم شنیده ام که پیشنهادهایی وجود دارد ولی خودم چیزی نمی دانم چون در این باره اختیاری ندارم.

اما صیادمنش به دلیل مصدومیتی که در بازی با فولاد نصیبش شد مدتی است از تمرین های استقلال دور است و در این مدت شایعاتی به راه افتاده است که چون جدایی اش از این تیم قطعی شده نمی خواهد بازی کند. هافبک جوان استقلال در واکنش به این شایعات هم می گوید: خدا وکیلی مصدوم هستم و نمی دانم این شایعات را چه کسانی راه می اندازند. این انگ ها به من نمی چسبد و من در تمام رده های سنی با شرف بازی کرده ام. مصدوم هستم و الان نمی توانم کمک تیم کنم و باور کنید خودم از اینکه نمی توانم بازی کنم از همه ناراحت تر هستم.

256 43

کد خبر 1253097

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =