۵ نفر
۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸
«بازماندگان طلسم شده» در نمایشگاه کتاب

جشن امضای کتاب «بازماندگان طلسم‌شده» با حضور مترجم، در نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جشن امضای کتاب «بازماندگان طلسم‌شده» با حضور فاطمه باغستانی، مترجم این کتاب، ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت در غرفه انتشارات چکه در نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود. 

کتاب «بازماندگان طلسم‌شده» از مجموعه داستانی «طلسم آدلینا» نوشته ماری لو است که داستان شیوع یک بیماری مرموز در جزیره‌ای را روایت می‌کند که تاثیرات ظاهری ناخوشایندی روی کسانی می‌گذارد که درمان شده‌اند اما در عین حال قدرت‌های خاصی هم به آن‌ها می‌دهد که می‌تواند سرنوشت‌شان را تغییر دهد. سرنوشت سه نفر از این بازماندگان به هم گره خورده؛ یکی شکارچی طلسم‌شدگان برای پادشاه جزیره که هویت واقعی خودش را پنهان کرده، دیگری عضو انجمن طلسم‌شدگان که سعی در نجات خود و دوستانش دارد و سومی دختری که قدرت‌های ماورایی‌اش ورای آن چیزی است که به تصور درآید و زندگی این سه نفر در طول داستان به شکل عجیبی به هم ارتباط پیدا می‌کند.

کتاب «بازماندگان طلسم‌شده» در شمارگان ۱۳۰۰ نسخه و با قیمت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان در انتشارات چکه منتشر شده است. جشن امضای این کتاب در غرفه انتشارات چکه واقع در بخش ناشران کودک و نوجوان، سالن B، غرفه شماره ۱۱۸ در ساعت ۱۷ روز سه‌شنبه ۱۰ اردیبهشت برگزار خواهد شد.

۵۷۲۴۳

کد خبر 1253628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =