کارشناس برنامه‌های مذهبی تلویزیون: برخی در صداوسیما با ضد انقلاب همکاری دارند

کیهان نوشت: یک معلم قرآن شناخته شده، در نامه‌ای به رئیس‌ صدا و سیما نسبت به نوع اسوه‌سازی در صدا و سیما انتقاد کرد.

استاد ابوالفضل بهرامپور در نامه خود خطاب به دکتر علی عسکری آورده است: «برخی از کسانی که در صدا و سیما، این‌اشخاص (بازیگران و ورزشکاران) را اسوه معرفی می‌کنند، با ضد انقلاب‌های پشت صحنه، همکاری دارند و البته جاهل هم نیستند.»

استاد بهرامپور در بخش دیگری از نامه خود تاکید می‌کند: «سیمای جمهوری اسلامی، فرهنگ اسلامی و عقاید دینی و تاریخ اسلام را به مردم می‌آموزد و سریال‌های مفید و تفسیر و پاسخ به سئوالات دارد ولی نسبت به کل ظرفیت صدا و سیما قلیل است».
1717

 

کد خبر 1253753

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • عبدالکریم IR ۰۸:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
  0 0
  حالا دیگر هر کسی از راه می رسد انگی می چسباند . شماها اگر راست می گویید آن نفرات را معرفی کنید . متاسفانه حواشی اخیر گرد صدا و سیما که باعث و بانی آنها معاندین هستند دلیل این روزهاست که همه نفرت خود را بروز دهند و به صدا و سیما که به میل آنها نیست و نمی خواهد سیاست های اسلام و آرمانها و ارزش های انقلاب را عوض کند بتازند تا شاید تغییری حاصل شود اما بدانید با فرض وجود برخی افراد معاند در این سازمان ، صدا و سیما پاک سازی خود را می کند و کما فی سابق استوار بر همان اصول و خط و مشی خود به کوری چشم دشمنان گام بر می دارد
 • IR ۰۸:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
  0 0
  از این کلمات ضد انقلاب و اینها بگذرید و اتهامات روشن مطرح کنید. دیگه این نظام سیاسی مثل روزهای اول نیست که ضد انقلاب داشته باشه. چهل سال از انقلاب گذشت و باید به وضعیت طبیعی برگردیم.
 • IR ۰۹:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
  0 0
  خخخخخخخخخخخخخخخخخ
 • پویا IR ۱۰:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۰۷
  0 0
  اینکه مصداق کامل نفوذ هست ، آنهم در دستگاهی عرض و طویل و به این اهمیت ! پس مواظب حرف زدنتان باشید جناب بهرامپور که این گفته شما در حکم تُف سربالاست اخوی .