۰ نفر
۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷
ترامپ: من یک مرد جوان و پرانرژی هستم!

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا روز گذشته (جمعه) در گفتگو با خبرنگاران کاخ سفید ضمن انتقاد از جو بایدن، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، خود را همچنان جوان و پرانرژی خواند.

به گزارش وبسایت پیپل، یکی از خبرنگاران از دونالد ترامپ ۷۲ ساله پرسید: آقای رئیس جمهور، به نظر شما چه سنی برای رئیس جمهور شدن پیر محسوب می‌شود؟

ترامپ هم در پاسخ گفت: من همچنان احساس جوان بودن می‌کنم. من خیلی جوان هستم. نمی‌توانم باور کنم. من جوانترین شخص هستم. من یک مرد جوان و پرانرژی هستم.

دونالد ترامپ سپس به انتقاد از «جو بایدن»، معاون سابق باراک اوباما که ۷۶ سال دارد و روز پنجشنبه نامزدی خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ اعلام کرد، پرداخت و گفت: من به جو نگاه می‌کنم، چیزی از او نمی‌دانم. هیچ وقت نمی‌توانم بگویم یک نفر خیلی پیر است. اما این را می‌دانم که آن‌ها باعث می‌شوند من جوان به نظر برسم، هم از نظر سنی و هم از نظر انرژی. من فکر می‌کنم مردم این را بهتر از هر کسی می‌دانند.

جو بایدن در صورتیکه در انتخابات آتی آمریکا پیروز شود، در مراسم تحلیفش در سال ۲۰۲۱ به سن ۷۸ سالگی خواهد رسید. وی پیشتر گفت: من فکر می‌کنم برای مردم اهمیت دارد و این یک پرسش قانونی است که درباره سن من بدانند. خوشبختانه با افزایش سن، دانایی و تجربه هم زیاد می‌شود که می‌تواند اوضاع را خیلی بهتر کند. این تصمیم بر عهده شماست، نه من.

اما این نخستین بار نیست که دونالد ترامپ، جو بایدن را هدف حملات لفظی قرار می‌دهد. ترامپ پس از اعلام نامزدی بایدن برای انتخابات آتی آمریکا در حساب توییتر خود نوشت: به رقابت‌ها خوش آمدی جوی خواب آلو. من امیدوارم تو آنقدر باهوش باشی –که تردید دارم-- تا بتوانی در انتخابات دور مقدماتی موفق شوی. تو با افرادی برخورد خواهی داشت که واقعا بسیار بیمارند و ایده‌های دیوانه وار دارند.

310311

کد خبر 1253879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =