۳ نفر
۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۹
گل‌محمدی ادعای شفر را رد کرد

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل استقلال حاضر شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بعد از بازی با استقلال اظهار داشت: از هواداران پدیده ممنونم چون وقتی از اتوبوس پیاده شدیم فقط تشویق پدیده را شنیدیم و این پشتیبانی دلیل اصلی برد ما در بازی امروز بود. از تک تک مردم تشکر می‌کنم و امیدوارم در پایان لیگ جایگاه خوبی به دست بیاوریم. بازی سخت و نفس‌گیری مقابل یک تیم با مربی خوب داشتیم، بازی کردن با استقلال واقعا سخت است ولی فکر می‌کنم شیوه بدی نداشتیم و گل زدیم و از آن محافظت کردیم.

گل محمدی تاکید کرد:‌ هیجان بازی بالا بود، بازی بیشتر هیجانی بود تا موقعیت های آشکار داشته باشد. حتی می شد گلهای بیشتری بزنیم ولی از بازیکنانم ممنون هستم. برخی از آنها با آنتی بیوتیک و آمپول بازی کردند و غیرت خود را به مردم نشان دادند.البته کار ما هنوز تمام نشده و ۳ بازی سخت در پیش داریم و امیدوارم با انرژی خوب مسابقات را پیگیری کنیم.

او همچنین درباره داوری گفت: فکر می‌کنم در مجموع قضاوت بدی نداشتند ولی ما روی چند صحنه اعتراض داشتیم. هفته گذشته برای ما وقت اضافه کمی گرفتند ولی امروز 6 دقیقه وقت اضافه گرفته شد ولی در مجموع ناظمی و تیم داوری روی بازی تسلط داشتند.

گل‌محمدی در خصوص کار پدیده در ادامه راه گفت: بازی های سختی در پیش داریم ولی اینکه چه تیمی قهرمان می‌شود یا سهمیه می‌گیرد روز آخر مشخص می‌شود. اگر انرژی و تلاش امروز را در بازی های آتی هم داشته باشیم می‌توانیم سهمیه بگیریم. من به مردم مشهد قول داده ام تا آخرین لحظه که امید داشته باشیم بجنگیم.

سرمربی پدیده در خصوص اینکه شفر مدعی شده بود پدیده گلی به ثمر رساند که اتفاقی بود گفت: گل ما اصلا شانسی نبود،استقلال موقعیت صد در صد و آشکاری در این بازی نداشت. البته بازی دست آنها بود و توپ را در اختیار داشتند ولی فکر می‌کنم تیم ما مستحق برد در بازی امروز بود.

252 257

کد خبر 1254142

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =