نقد کواکبیان به حجاریان: ما باید با چه کسی شرط بگذاریم؟

افکار نیوز نوشت: دبیرکل حزب مردم سالاری به ایراد نکاتی درباره پارلمان اصلاحات و همچنین حضور مشروط اصلاح طلبان در انتخابات آتی پرداخت.

مصطفی کواکبیان، دبیرکل حزب مردم سالاری و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، درباره روند بررسی پارلمان اصلاحات گفت: درحال حاضر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات موادی از پارلمان اصلاحات را تصویب کرده و تنها چند ماده از آن باقی مانده که در دست بررسی قرار دارد؛بنابراین تنها در صورت به سرانجام رسیدن این چند ماده من می‌توانم به طور مفصل در این باره گفت‌وگو کنم .

وی در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اظهارات سعید حجاریان مبنی بر اینکه اصلاح طلبان در انتخابات آتی باید به صورت مشروط مشارکت داشته باشند، گفت: ما معتقدیم که اصلی ترین محور تصمیم‌گیری اصلاح طلبان در کشور همین شورای هماهنگی جبهه اصلاحات است و تصمیمات مهم نیز براساس رای همین شورا لحاظ خواهند شد.

مصطفی کواکبیان

دبیرکل حزب مردم سالاری افزود: من معتقدم که ابتدا این موضوع باید به‌طور کامل شفاف شده و پیش از هرچیز پرسیده شود که ما باید با چه کسی شرط بگذاریم؟ با شورای نگهبان؟ با مجلس و یا با دولت، بنابراین با شرط و شروط کاری از پیش نخواهیم برد بلکه باید کاری کنیم که مسائل اصلاح شود.

کواکبیان همچنین در واکنش به صحت استعفای عارف از شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان گفت: من اصلا در اینباره خبری ندارم.

۲۳۲۱۵

کد خبر 1254296

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =