رسول صدرعاملی و امیدواری پس از دریافت یک جایزه

کارگردان «سال دوم دانشکده من» هنگام دریافت جایزه بازیگر نقش اول فیلمش در جشنواره مسکو از اقدام برای ساخت فیلم بعدی‌اش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین. فیلم «سال دوم دانشکده من» به کارگردانی رسول صدرعاملی و تهیه کنندگی مسعود ردایی به عنوان تنها نماینده‌ سینمای ایران در این دوره از جشنواره مسکو حضور داشت و با تحسین و استقبال بسیار خوب تماشاگران و منتقدین مواجه شد.سها نیاستی بازیگر نقش اول این فیلم برنده جایزه بهترین بازیگر زن این جشنواره شد و رسول صدرعاملی جایزه او را دریافت کرد. این کارگردان هنگام دریافت این جایزه گفت:«این جایزه مال من نیست، اما من خیلی دوستش دارم، برای اینکه بازیگری آن را  دریافت کرده است که برای اولین بار جلوی دوربین رفته است. او از بین نهصد هنرجوی بازیگری انتخاب  شد.»
صدرعاملی در ادامه گفت: «امیدوارم تمام علاقمندان سینما بتوانند روزی فیلمشان را بسازند یا بازیگری کنند.»
او ضمن تشکر از هیئت داوران و تهیه کننده «سال دوم دانشکده من» مسعود ردایی؛ گفت: «من از تمام بازیگران حرفه‌ای که در فیلمم حضور داشتند تشکر می‌کنم که نقش‌های کوتاه را پذیرفتند تا این دختر جوان دیده بشود. من هشت سال بود فیلم نساخته بودم و فکر هم نمی‌کردم بسازم، ولی این جایزه باعث شد به زودی برای فیلم بعدی اقدام کنم.»

سها نیاستی بازیگر جوان فیلم «سال دوم دانشکده من» که پس از گذراندن تست ها و تمرینات متعدد از بین تعداد زیادی متقاضی، برای بازی در این فیلم انتخاب شده بود، توانست در اولین تجربه‌ی بازیگری خود موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره بین المللی فیلم مسکو شود.
 

۵۷۲۵۸

کد خبر 1254779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =