۰ نفر
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
بی‌پولی تمرینات تیم‌ملی فوتسال را لغو کرد

فارس نوشت: تیم ملی فوتسال در حالی که باید فردا چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت اولین تمرینات خود را در سال جدید در محل کمپ تیمهای ملی برگزار کند که این تمرینات به خاطر شرایط مالی فدراسیون فوتبال لغو شد.

فوتسال یکی از رشته های ورزشی پُر افتخار کشور است و تیم ملی ایران در حال حاضر در جایگاه  سوم دنیا و اول آسیا قرار دارد این تیم امسال باید در مقدماتی جام ملتها و  همچنین مرحله نهایی و قهرمانی جام ملتهای آسیا که انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ است شرکت کند.

اما متاسفانه تا به امروز اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی از سوی سرمربی این تیم اعلام نشده است  در حال که همیشه چند روز قبل از برگزاری اردوهای تیم ملی اسامی دعوت شدگان  از سوی سرمربی تیم  را سایت فدراسیون فوتبال به صورت رسمی رسانه‌ای می‌کرد براساس شنیده‌ها و  پیگیری‌های که انجام شده ظاهرا این اردو از سوی فدراسیون فوتبال به دلیل شرایط مالی و بدهکاری این فدراسیون به زیر مجموعه‌های خود تعطیل شده است.

حال سوالی که پیش می‌آید چرا باید اردوی تیم ملی آن هم در سالی شلوغ پرکار و مهم که ما باید علاوه بر دفاع از عنوان قهرمانی در آسیا باید در انتخابی جام جهانی۲۰۲۰ شرکت کنیم آن هم با رقبای سرسخت  آسیایی خود که سرمایه‌گزاری بی حد اندازه در این سال‌ها در فوتسال انجام دادند اردوی تیم ملی از سوی فدراسیون فوتبال به دلیل مشکلات اقتصادی تعطیل شود. امیدواریم این فدراسیون درباد قهرمانی آسیا و سومی دنیا نباشد چون اگر اینگونه باشد همانند فوتبال ساحلی در همان مرحله اول  مقدماتی جام ملت‌ها و یا.....حذف می شویم.

255 251

کد خبر 1254985

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =