فرزامی: استقلال به اندازه کافی مهره خوب دارد/ مجیدی فقط باید تیم را درست ارنج کند

خبرورزشی نوشت: پیشکوست باشگاه استقلال گفت: فرهاد بازیکنی باتعصب و باروحیه است که وقتی هم در تیم نبود همیشه برای حمایت از استقلال یا به تهران می‌آمد یا حمایتش از استقلال را اعلام می‌کرد.

حسین فرزامی معتقد است فرهاد مجیدی می‌تواند شوک مثبتی برای تیم استقلال باشد. او درباره دیدار بعدی این تیم مقابل الدحیل حرف زد. 
*استقلال باید به مصاف الدحیل برود.
با توجه به اینکه این تیم در گروه C، ۷امتیازی است، شکست دادنش توسط استقلال خیلی برای صعود اهمیت دارد. استقلال باید هر طور شده در این دیدار برنده زمین را ترک کند. 
* چه اتفاقی می‌تواند این احتمال را زیاد کند؟
اینکه تیم درست ارنج شود. به نظرم استقلال مشکلی از نظر مهره ندارد و مهم‌ترین دلیلی که باعث شد استقلال در این مدت نتواند روی یک نوار مشخص نتایج خوب بگیرد این بود که در ترکیب تیم تغییرات زیادی دیده می‌شد. 


* بیشتر در این باره توضیح می‌دهید؟
در این مدت می‌دیدیم که در استقلال یک بار بازیکنی در دفاع وسط بازی می‌کند، روز بعد در دفاع راست، روز بعد در هافبک میانی و خلاصه فقط جابه‌جایی و تغییر بازیکن داشتیم. گاهی این موارد جواب هم می‌داد ولی نه همیشه. چه زمانی در بایرن‌مونیخ دیده اید هر بازی مدافع وسط‌شان را به یکی از دو پست کناری ببرند؟ یا هافبک میانی را به دفاع آخر ببرند و بازیکن بازیساز را به هافبک دفاعی نزدیک به دفاع بچسبانند؟
* با این وصف استقلال می‌تواند الدحیل را با فرهاد مجیدی شکست دهد؟
فرهاد بازیکنی باتعصب و باروحیه است که وقتی هم در تیم نبود همیشه برای حمایت از استقلال یا به تهران می‌آمد یا حمایتش از استقلال را اعلام می‌کرد. حالا که در رأس کادر فنی استقلال نشسته حتم دارم بیش از هر زمانی می‌تواند به استقلال کمک کند. 
* روحی یا فنی؟
برخی بازی‌ها روحی است برخی فنی ولی فرهاد با شناختی که در این نیم‌فصل با ایستادن کنار دست شفر از وضعیت تیم به دست آورده و از طرفی رابطه دوستانه‌ای که با اعضای تیم دارد می‌تواند بیشترین کمک را در این دو بازی آسیایی به استقلال کرده و مقدمات صعود استقلال را مهیا کند. 
* این انتخاب درست بود؟
به هر حال مدیران باشگاه باید تصمیم می‌گرفتند و فرهاد مجیدی با انرژی و روحیه‌ای که دارد قطعاً کادر مدیریتی را قانع کرده که می‌تواند در این شرایط به استقلال کمک کند.

41 41

کد خبر 1255954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =