سخنان دبیرکل اوپک درباره مشکلات ایران در سال‌های پس از انقلاب

فارس نوشت: دبیرکل اوپک گفت: ایران اسلامی در طول 40 سال بعد از پیروزی انقلاب مشکلات مختلفی داشته است ولی دعا می کنم که بر همه مشکلات فائق آمده و مردم ایران در آسایش و آرامش باشند.

محمد سانوسی بارکیندو امروز در حاشیه حضور در نماز جمعه قم در دیدار با آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و آیت الله سعیدی امام جمعه قم مراتب قدردانی عمیق خود را نسبت به آیت الله جنتی ابراز کرد و گفت: هر بار که بنده قم مشرف شدم و در این مصلی حضور یافتم احساسی در روح و قلبم ایجاد شد که قابل وصف نیست.

وی با اشاره به سفر دو سال پیش خود به قم و دیدار با آیت الله سعیدی خاطرنشان کرد: اگرچه هدف اصلی سفر به ایران یک دیدار بسیار رسمی و کاری بود ولی از مهندس زنگنه خواستم که به قم سفر کنم.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در طول 40 سال بعد از پیروزی انقلاب مشکلات مختلفی داشته است ولی دعا می کنم که بر همه مشکلات فائق آمده و مردم ایران در آسایش و آرامش باشند.وی با بیان اینکه افتخار بسیار بزرگی نصیبش شد که در آخرین جمعه ماه شعبان و قبل از ماه مبارک رمضان در نماز جمعه قم شرکت کرد، خاطرنشان کرد: به خطبه آیت الله سعیدی در نماز جمعه قم گوش کردم و تمام کلمات بر جان من نشست. با استماع خطبه نماز جمعه قم یک مدرک رایگان دریافت کردم.

64231

کد خبر 1256151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =