۲ نفر
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱
رئیس گشت اراضی شهرداری چابهار به قتل رسید

 باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شهردار چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: احمد محمدی مشهور به سیاوش رئیس گشت اراضی شهرداری چابهار توسط افراد ناشناس با سلاح گرم به قتل رسید.

محمد یونس حقانی شهردار چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان اظهار کرد: رئیس گشت اراضی این شهرداری حین گشت زنی و ماموریت توسط افراد ناشناس زخمی و به بیمارستان منتقل شد، ولی به سبب شدت جراحت‌های وارده جان باخت.

وی با محکوم کردن این حادثه ناگوار بیان کرد: مرحوم محمدی از نیروهای جسور و کاری شهرداری بود که امیدواریم افراد مسلح حمله کننده به این کارمند وظیفه شناس توسط مسئولان قضایی و امنیتی دستگیر شوند و به سزای اعمال شان برسند.

شهردار چابهار ادامه داد: هماهنگی و پیگیری لازم با مسئولان امنیتی و قضایی انجام شده و شورای تامین شهرستان چابهار پیگیر این موضوع است.

سرپرست فرمانداری چابهار نیز با تایید کشه شدن رئیس گشت اراضی شهرداری توسط افراد مسلح ناشناس خواستار پیگیری و دستگیری قاتل یا قاتلان مرحوم محمدی شد.

رحمدل بامری افزود: نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی باید با سارقان مسلح در شهرستان چابهار برخورد کنند تا شاهد چنین حوادث ناراحت کننده نباشیم.

محمدی بیش از ۶ سال سابقه فعالیت در شهرداری چابهار دارد که تاکنون در قسمت‌های عمرانی، دبیر ستاد بازآفرینی بافت فرسوده شهری و گشت اراضی شهرداری مشغول به خدمت بوده است.

پیکر مرحوم محمدی پس از تشیع امروز یکشنبه از طریق فرودگاه کنارک به تهران و سپس به شهرستان قائمشهر استان مازندران محل سکونتش منتقل شد.

46

کد خبر 1256626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =