«هزارداستان» و «دورهمی» در کنداکتور رمضانی شبکه نسیم

تسنیم نوشت: برنامه گفتگومحور رمضانی شبکه نسیم «هزارداستان» است که سری جدید آن هر شب ساعت۱۹ روی آنتن می‌رود؛ «بزنگاه» سریال رمضانی و منتخب «دورهمی» هم به آنتن می‌رسد.

برنامه «هزار داستان» به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد با شروع ماه مبارک رمضان از دوشنبه هر شب ساعت ۱۹ که  در هر قسمت با داستان‌های جذاب و چهره‌هایی که میزبان مهمانان برنامه قرار می‌گیرد از شبکه نسیم پخش می‌شود. در این ۳۰شب، با داستان‌های جذاب مواجه خواهیم بود و داستان‌های «هزار داستان» به تکرار نمی‌رسد زیرا آدم‌هایی دعوت می‌شوند که یا نوع بیان‌شان یا نوع زندگی‌شان ویژه است.

شبکه نسیم بعد از مدت‌ها سریال «بزنگاه» رضا عطاران را به عنوان کار نمایشی رمضانی خودش انتخاب کرده و ساعت ۲۰:۳۰ به مدت سی دقیقه روی آنتن می‌برد. «قاچ» نام برنامه بعدی شبکه نسیم است که از ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود؛ پیش از این تهیه‌کننده این مجموعه اعلام کرد که ۱۵ قسمت این برنامه در مناطق سیل‌زده تصویربرداری می‌شود و روی آنتن می‌رود.

«قاچ» هر شب از ساعت ۲۱ روی آنتن می‌رود و رامبد جوان بعد از تعطیلی موقت «خندوانه» روی آنتن شبکه نسیم می‌ماند. این برنامه هم مدت ۳۰ دقیقه هر شب ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد بود و «شوتبال» نام برنامه بعدی است که ساعت ۲۱:۳۰ با اجرای امیرحسین رستمی روی آنتن می‌رود. البته «شوتبال» برنامه هر شب شبکه نسیم نیست و روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه پخش می‌شود.

برنامه «کودک‌شو» که مدتی روی آنتن است و اتفاقاً در مناطق سیل‌زده هم حضوری داشته‌اند و آیتم‌هایی را به تعبیر پژمان بازغی روی آنتن خواهند داشت در شب‌های ماه مبارک رمضان روزهای شنبه تا سه‌شنبه ساعت ۲۳ و روز جمعه ساعت ۲۱:۳۰ روی آنتن خواهند بود.

برنامه «دورهمی» هم که قرار بود سری جدید آن در اردیبهشت‌ماه روی آنتن برود با کنداکتور اعلام شده شبکه نسیم گویا هنوز نتوانسته سری جدید خودش را آماده کند. یا به تعبیری با حاشیه‌های روز آخر عید(سیزدهم فروردین) روی آنتن پیش آمد هنوز سری جدیدی آماده نشده و منتخب برنامه‌های قبل «دورهمی» روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ایام ماه مبارک رمضان ساعت ۲۳ روی آنتن خواهد بود.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1256652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =