برخورد قاطع با ساخت‌وساز غیرمجاز در سطح شهرستان خرم‌آباد

جلسه کار گروه تخصصی کمیسیون تبصره ۲ بند ۳ ماده ۹۹ شهرستان به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در خارج از حریم مصوب شهرها و محدوده روستاها و همچنین نحوه رسیدگی به موارد تخلفات ساختمانی و فاقد ضوابط فنی،در مورخ ۱۴ اردیبهشت ماه سال جاری در فرمانداری خرم آباد تشکیل شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان،معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری خرم آباد در این جلسه گفت: به شدت با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز و تغییر کاربری خودسرانه در سطح شهرستان برخورد می شود.

 امین طولابی با تاکید بر لزوم برخورد جدی با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در سطح شهرستان گفت: پس از بررسی پرونده های رسیده به دبیرخانه کار گروه پیشنهادات لازم را جهت طرح در کمیسیون اصلی ماده ۹۹ شهرستان ارائه خواهیم داد.

برخورد قضایی با ساخت و سازهای غیرمجاز

 وی افزود: پرونده تخلفات ساخت و ساز فاقد پروانه ساخت در محدوده ی مصوب روستاها و همچنین ساخت و سازهای غیر مجاز در خارج از حریم قانونی شهرها، در این کار گروه مطرح و با حضور نمایندگان دستگاه قضا،اداره کل راه و شهرسازی و وزارت کشور(فرمانداری) پیشنهادات لازم به منظور صدور رای نهایی در کمیسیون استانی ارائه می شود.

 معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری خرم آباد در پایان تاکید کرد: با توجه به اینکه مراحل تشکیل پرونده تخلفات مربوط به این کارگروه بر عهده ی بخشداری های تابعه می باشد،ضرورت دارد که بخشداران نسبت به رصد و کنترل ساخت و ساز های غیر مجاز در حوزه استحفاظی خود اهتمام و دقت نظر بیشتری بعمل آورند.

۴۶

کد خبر 1256738

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =