فرمانده نیروی هوایی ارتش: نیروی هوایی در ساخت مسجد پیشتاز است

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش همچنان که در خیلی از امور پیشتاز به شمار می‌رود، در ساخت مسجد نیز پیشتاز است.

به گزارش خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی نهاجا، مراسم افتتاح مسجد جعفر طیار (ع) پایگاه شهید بابایی اصفهان و سالن بریفینگ فرماندهی این پایگاه با حضور امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، حجت الاسلام قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا و جمعی از فرماندهان و مسئولین این نیرو برگزار شد.

در این مراسم امیر سرتیپ نصیرزاده، گفت: در راستای تقویت باورهای دینی و اعتقادی کارکنان و خانواده‌ها، نیروی هوایی بعنوان نیروی پیشتاز در ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام به احداث مساجد در کوی‌های سازمانی کرده و این مسجد پنجمین مسجدی است که در سطح پایگاه‌های نیروی هوایی احداث شده است.

وی در ادامه افزود: یکی از اهداف نیروی هوایی در خصوص منازل سازمانی زیباسازی محیطی است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به ساخت و سازهای گسترده در سطوح گوناگون در این نیرو، ادامه داد: اداره مهندسی نیروی هوایی ارتش نقش ویژه ای در ساخت و مرمت ابنیه و ساختمان‌های پایگاه‌ها بر عهده دارد و ما شاهد هستیم که این نیرو بعنوان یکی از مجهزترین نیروها در زمینه ساخت و تجهیز اماکن و سازه‌ها نیز شناخته می‌شود.

در بخش دیگری از این مراسم نیز حجت الاسلام سیداحمد قاضی رئیس اداره عقیدتی سیاسی نهاجا ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، با اشاره به آیه ۱۸ سوره مبارکه توبه بیان کرد: شما عزیزان با حضورتان خانه خدا را آباد می‌کنید و هرکس با مسجد انس بگیرد با خدا انس گرفته و مقدمه ارتباط با خدا انس با مسجد است.

وی افزود: فلسفه ماه مبارک رمضان رسیدن به پرهیزگاری است و مسجد وسیله رسیدن به این پرهیزگای به شمار می‌رود.

حجت الاسلام قاضی در ادامه تاکید کرد: نیاز امروز جامعه با توجه به بیانات امام راحل (ره) که فرمودند مسجد سنگر است و همچنین هجمه‌های فرهنگی و اعتقادی که توسط دشمنان ایجاد شده نیاز به این اماکن مقدس است که باعث می‌شود جوانان ما با خدا و قران مأنوس شده و در دام شیاطین گرفتار نشوند.

بنا براین گزارش؛ مسجد جعفر طیار (ع) طی ۱۸ ماه با هزینه‌ای بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال احداث شده است.

گفتنی است در حاشیه این مراسم امیر نصیرزاده از سایر پروژه‌های در دست در احداث این پایگاه بازدید و دستورات لازم را دراین خصوص صادر کرد.

۲۳۲۱۲
کد خبر 1256818

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =