۷ نفر
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
سارقان منازل در کرج دستگیر شدند

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری اعضای باند سارقان منازل که با شیوه تخریب در، اقدام به سرقت در مناطق مختلف کرج کرده بودند، خبر داد .

به گزارش خبرآنلاین به نقل پایگاه خبری پلیس از سرهنگ "محمد نادربیگی"با اعلام این خبر گفت : در پی وقوع سرقت های منزل به روش تخریب در پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت .

این مقام انتظامی اظهار کرد : با انجام اقدامات پلیسی یکی از اعضای باند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد .

وی افزود : متهم در بازجویی های ماموران اعتراف کرد که با تشکیل یک باند ۵ نفره و با استفاده از ۳ دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ ، مگان و پراید با شناسایی منازل خالی یا فاقد حفاظ و دوربین اقدام به ۲۰ فقره سرقت در مناطق مختلف شهر کرج کرده اند .

سرهنگ نادربیگی گفت :با راهنمایی متهم دستگیر شده ، سایر اعضای باند که سابقه سرقت در شهرستان های مختلف کشور را داشتند در چندین عملیات جداگانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه آن ها تعداد زیادی اموال مسروقه شامل طلا ، نقره ، ساعت ، فرش و اشیاء قیمتی کشف شد .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این که ارزش اموال مسروقه یک میلیارد تومان برآورد شده است گفت : متهمان تحویل مراجع قضائی شدند.

46

کد خبر 1256955

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =