حزب کارگزاران جواب طرح مشارکت مشروط حجاریان را داد

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: بر خلاف برخی دوستان در جریان اصلاحات که معتقد به حضور مشروط در انتخابات هستند، حزب کارگزاران معتقد به مشارکت بدون شرط در انتخابات است.

علی‌محمد نمازی عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران در گفت‌وگویی، با اشاره به برنامه‌های حزب متبوعش برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حزب کارگزاران هنوز وارد مذاکرات درون‌حزبی در موضوع  نحوه حضور در انتخابات نشده است.

وی افزود: البته آقای مرعشی به‌عنوان سخنگوی حزب، در گفت‌وگوهای اخیر خود با رسانه‌ها، اعلام کرده که حزب کارگزاران برای حضور در انتخابات با شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان هماهنگ است. 

نمازی خاطرنشان کرد: به‌خلاف نظر برخی دوستان در جریان اصلاحات که معتقد به حضور مشروط در انتخابات هستند، حزب کارگزاران معتقد به مشارکت بدون شرط در انتخابات است، هرچند هنوز مکانیزمی برای تعیین کیفیت‌ حضور حزب در انتخابات تعیین نشده است.

سعید حجاریان از تئوریسین‌های جریان اصلاحات اخیر در یادداشتی از  تئوری "مشارکت مشروط" برای حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس یازدهم سخن به‌میان آورده بود که اظهارات او واکنش‌های متفاوتی را میان چهره‌های اصلاح‌طلب به‌همراه داشت.

2323

کد خبر 1257079

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =