احتمال کاندیداتوری وزیر ارتباطات برای انتخابات ۱۴۰۰ چقدر است؟

برخی از فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی اصلاح‌طلب با آذری جهرمی وزیر ارتباطات دیدار کردند که صحبت‌های مختلفی در خصوص وضعیت دولت و احتمال کاندیداتوری وی برای انتخابات ۱۴۰۰ مطرح شده است.

 برخی از فعالان رسانه‌ای و شبکه‌های اجتماعی اصلاح‌طلب با محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دیدار کردند که صحبت‌های مختلفی در خصوص دولت، وزارت ارتباطات، مسائل داخلی کشور و احتمال کاندیداتوری وزیر ارتباطات برای انتخابات ۱۴۰۰ مطرح شده است.

در این دیدار که یکم اسفندماه سال گذشته (۹۷) برگزار شده، حدود ۲۰ فعال رسانه‌ای حضور داشتند و جلسه نیز در ساختمان وزارت ارتباطات بوده است.

علی اصغر شفیعیان فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب در این رابطه گفت: این جلسه بیشتر برای جمع‌آوری نظرات فعالان رسانه‌ای در خصوص شخص آقای وزیر، کلیت دولت و شرایط جامعه برگزار شده بود.وی افزود: من در این جلسه به آقای آذری جهرمی گفتم که روی این برند وزیر جوان برای انتخابات ۱۴۰۰ نباید خیلی کار کرد چرا که هر گونه ناکارآمدی به اسم کل جوان‌های کشور تمام می‌شود.شفیعیان می‌گوید که به آقای آذری جهرمی گفته که برنامه‌ای برای انتخابات ۱۴۰۰ نداشته باشد چرا که با داشتن خیال کاندیداتوری برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نمی‌توان مسئولیت فعلی را به خوبی انجام داد.

به گفته این فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب، آقای آذری جهرمی تأکید کرد که برنامه‌ای برای انتخابات ۱۴۰۰ ندارد و این برداشت رسانه‌ها است.وی تأکید دارد که حرف‌های آذری جهرمی (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) در خصوص عدم برنامه برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ را باور نکرده است.

شفیعیان اضافه کرد: من سر سوزنی اعتقاد ندارم که آقای آذری جهرمی شایستگی ریاست جمهوری ایران را داشته باشد. هم از لحاظ تجارب و هم از لحاظ دیگر؛ برای ایشان ریاست جمهوری بسیار زیاد و زود است.

محمدجواد آذری جهرمی اهل شهرستان جهرم استان فارس است و از سال ۹۶ به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت کار خود را آغاز کرده است.

برخی از رفتارهای سیاسی وی سبب شده تا عده‌ای این رفتارها را جهت مطرح شدن برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ مطرح می‌کنند.

2323
برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1257088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =