افشای راز ناپدید شدن زن معتاد/ دستگیری نگهبان یک خانه

ایران نوشت:جسد زن معتاد 10 روز پس از ناپدید شدن در شهرستان پردیس کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پردیس- در تشریح این خبر گفت: صبح دیروز ساکنان محله‌ای در پردیس در تماس با پلیس از انتشار بوی تعفن شدیدی در محل گودبرداری یک ساختمان کنار مسجد جامع شهر پردیس خبر دادند اما در حالی که به‌دنبال علت بوی نامطبوع بودند جسد زنی ناشناس را مشاهده کردند. با حضور مأموران در محل نخستین بررسی‌ها نشان داد خانواده این زن ناشناس 10 روز قبل خبر ناپدید شدن او را به نیروی انتظامی شهرستان اطلاع داده بودند.

فرمانده نیروی انتظامی عنوان کرد: بر اساس اظهارات خانواده، زن اعتیاد داشته و چند بار در کمپ‌های ترک اعتیاد بستری شده و در زندگی خود شکست‌های پی در پی زیادی را تجربه کرده بود.

کارآگاهان با توجه به سرنخ‌ها و ردیابی تماس‌های تلفنی زن به یک شماره تماس مظنون شدند که متعلق به نگهبان ساختمانی در آن محدوده بود. بدین ترتیب مرد نگهبان دستگیر شد.وی در بازجویی‌ها گفت: این زن چند روز پیش من بود تا اینکه یک روز صبح متوجه شدم مرده است. نمی‌دانم چرا اما فکر کنم به‌خاطر مصرف زیاد مواد مخدر بود. با مشاهده دست و پای سرد زن دستپاچه شده و جسد او را در گونی انداخته و در محل گودبرداری رها کرده و رفتم. می‌ترسیدم گرفتار شوم اما هر روز برای اطلاع از وضعیت جنازه به محل رهاسازی جسد می‌رفتم تا ببینم کسی آن را پیدا کرده است یا نه.

پس از اعتراف متهم، پرونده تشکیل و برای اقدامات بعدی روانه دادسرا شد.

17302

کد خبر 1257229

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =