۵۰۰.۰۰۰ یورو پرداخت شد/ برانکو ۳ ساله تمدید می‌کند؟

باشگاه پرسپولیس موفق شد بخشی از بدهی‌های خود به سرمربی کروات را پرداخت کند. آن‌ها حالا آماده همکاری طولانی‌تر با برانکو هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برانکو ایوانکوویچ بعد از ۹ ماه معطلی در خصوص مطالبات خود امروز موفق به دریافت بخشی از آن خواهد شد و طبق اعلام باقیمانده این مبلغ نیز پیش از پایان فصل در اختیار او قرار خواهد گرفت.

پرسپولیس موفق شده مبلغ ۵۰۰ هزار یورو از مطالبات برانکو ایوانکوویچ را تامین کند. باشگاه پرسپولیس و ایرج عرب ضمن تشکر و قدردانی از صبوری و احساس مسئولیت برانکو، با تامین این مبلغ به دنبال این است تا با هماهنگی‌های شکل گرفته، بخش بعدی قرارداد او را نیز تا پایان فصل تامین و در اختیار کادرفنی قرار دهد. در این ارتباط اما خبر خوشحال کننده برای هواداران پرسپولیس می‌تواند پیشنهاد تمدید قرارداد به مدت سه فصل دیگر با برانکو ایوانکوویچ باشد. باشگاه به دنبال توافق دوباره با این مربی موفق و محبوب خود برای ادامه کار است.

با این حال اکنون برانکو که مدت نزدیک به ۱۰ ماه مطالبات خود را دریافت نکرده بود و در انتظار پرداختی بود، با مساعدت و همکاری باشگاه مواجه شده تا یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها و نگرانی او برطرف شود. همچنین قرار است پیش از پایان فصل بخش بعدی مطالبات او و بازیکنان تیم پرداخت شود.

۲۵۵ ۴۱

کد خبر 1257484

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =