۶۲۰۰ نفر ایثارگر بیکار در لرستان/ ضرورت مهارت‌افزایی و توانمندسازی ایثارگران

جلسه مشترک مسئولان بنیاد با اداره کل فنی وحرفه‌ای بمنظور اخذ تفاهم نامه همکاری فی مابین در اداره کل بنیاد شهید استان تشکیل شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، مدیرکل بنیاد شهید و ایثارگران لرستان در این جلسه گفت:اشتغال کل جامعه وبرطرف کردن اشتغال ایثارگران نیازمند حرکت به سمت آموزش وفنی وحرفه ای است واین فرهنگ باید به جامعه معرفی شود تا همه از کارایی آموزشهای این سازمان بهره ببرند.

سیدحسین نازاریان  با تبریک فرارسیدن ماه میهمانی خدا و نزول قرآن گفت: در استان لرستان شش هزار ودویست نفر ایثارگر بیکار داریم و در پایان هرترم دانشگاهی به این افراد اضافه می‌شود.

ضرورت توانمندسازی ومهارت‌افزای ایثارگران
وی با اشاره به ضرورت توانمندسازی ومهارت‌افزای ایثارگران متناسب با نیاز بازارکار و بهرمندی از ظرفیت های آموزش فنی وحرفه‌ای گفت:رشته های فنی و حرفه‌ای می‌تواند گره‌گشای اشتغال ایثارگران باشد و هرکدام از ایثارگران تمایل به شرکت در کلاسهای آموزشی فنی و حرفه‌ای راداشته باشند از طرف بنیاد حمایت و تسهیلات اشتغال ارزان قیمت در اختیار آنان قرار می گیرد.

وی گفت: اشتغال کل جامعه وبرطرف کردن اشتغال ایثارگران نیازمند حرکت به سمت آموزش وفنی وحرفه ای است واین فرهنگ باید به جامعه معرفی شود تا همه از کارایی آموزشهای این سازمان بهره ببرند.

46

کد خبر 1258052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =