۰ نفر
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
رحمتی به تمرین استقلال بازگشت

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال به تمرینات این تیم بازگشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تیم فوتبال استقلال بعد از یک روز استراحت در زمین ورزشگاه نفت تهرانسر تمرینات آماده‌سازی خود را برای دیدار مقابل نفت آبادان پیگیری کرد.

* سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال که به دلیل غیبت در تمرین این تیم با جریمه مواجه شده بود امروز رد تمرینات آبی‌پوشان شرکت کرد.

* اسماعیل بهداروند هوادار استقلال که سال گذشته در جریان برگزاری دیدار جام حذفی یکی از چشم‌های خود را از دست داده بود ا مروز در تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کرد. وی بعد از حضور در تمرین تیم استقلال با استقبال کادر فنی و بازیکنان مواجه شدو در کنار آنها عکس یادگاری گرفت.

* در بخش اول تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کرده و سپس در گروه‌های چند نفره فوتبال تاکتیکی انجام دادند. در جریان این بازی درون تیمی مهدی نوراللهی گلر سوم استقلال دچار آسیب‌دیدگی از ناحیه بینی شد و از ادامه تمرین بازماند. بعد از مصدومیت دروازه‌بان استقلال بیژن طاهری درون دروازه رفت و این حرکت او باعث شد تا بازیکنان با مربی تیمشان شوخی کنند.

* فوتبال تاکتیکی آبی‌پوشان با شور و حرارت خاصی برگزار می‌شد و کری‌های بین بازیکنان باعث جلب توجه بود.

* در پایان این بازی درون تیمی هم بازیکنان تیم برنده خوشحالی جالب توجهی انجام دادند.

* خسرو حیدری بعد از دو بازی غیبت امروز در تمرین تیمش شرکت کرد و بدون مشکل در برنامه‌های گروهی حضور داشت. حیدری مشکلی برای همراهی استقلال در دیدار با نفت آبادان ندارد.

تیم فوتبال استقلال فردا آخرین تمرین خود را برگزار خواهد کرد و آبی‌پوشان سپس راهی آبادان خواهند شد.

256 43

کد خبر 1258211

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =