تکذیب خبر خرید پیام‌رسان آی‌گپ توسط همراه اول 

شرکت ارتباطات سیار ایران "همراه اول" در پی انتشار خبری مبنی بر خرید ۸۰ میلیاردی پیام‌رسان آیگپ توسط همراه اول تکذیبه ای صادر کرد.

شرکت ارتباطات سیار ایران "همراه اول" در پی انتشار خبری مبنی بر خرید ۸۰ میلیاردی پیام رسان آیگپ توسط همراه اول تکذیبه‌ای صادر کرد که متن آن به شرح ذیل است:

«در پی انتشار خبری مبنی بر " خرید ۸۰ میلیاردی پیام‌رسان آیگپ توسط همراه اول" به اطلاع می‌رساند مطالب ذکر شده در این خبر کاملاً نادرست و کذب محض می‌باشد و این خبر قویاً تکذیب می‌گردد.

شرکت ارتباطات سیار ایران "همراه اول" نه تنها هرگز اقدام به خرید شرکت کیان ایرانیان ننموده است بلکه این شرکت در تیرماه سال ۹۷ توسط همراه اول (شرکت سرمایه گذاری نور دنا) با هدف حمایت از کسب و کار دیجیتال ایرانی تأسیس گردیده و از ابتدا ۵۰ درصد سهام آن متعلق به همراه اول بوده است.

لازم به ذکر است همانگونه که پیش از این هم بارها توسط مدیریت محترم عامل همراه اول اعلام گردیده، سیاست همراه اول حمایت از کسب و کارهای ایرانی در حوزه دیجیتال (از جمله پیام رسان‌های داخلی) می‌باشد و سال گذشته همراه اول در حوزه‌های مختلف دیجیتال اقدام به سرمایه‌گذاری در چندین شرکت ایرانی نموده است و این روند علیرغم برخی کارشکنی‌ها و شیطنت‌های رسانه ای ادامه خواهد داشت.

با توجه به دروغ بودن مطالب ذکر شده در خبر منتشره و ایراد اتهامات بی‌اساس به همراه اول، این شرکت حق خود را در پیگیری حقوقی و قضایی این اتهامات محفوظ می‌دارد».

۲۱۲۱

کد خبر 1258248

برچسب‌ها