سانسور سیصددقیقه‌ای کارگردان «ممنوعه» را از ادامه ساخت منصرف کرد

برنا نوشت: کارگردان سریال «ممنوعه» گفت: قصد داشتم ادامه «ممنوعه» را هم بسازم اما با این وضعی که پیش آمد به خودم اجازه نمی‌دهم به شعور مخاطب توهین کنم.

امیر پورکیان کارگردان سریال نمایش‌خانگی «ممنوعه» گفت: سیصد دقیقه از مجموعه «ممنوعه» سانسور شد، هر قسمت هفت تا ده دقیقه سانسور شد و منِ کارگردان هیچ‌وقت آنچه گذشت و آنچه خواهید دید نمی‌سازم! برخی بخش‌ها نه مشکل فیلمبرداری داشت نه صدابرداری، بلکه جاهایی بازیگر دیالوگ دیگری گفته بود و ما را مجبور به دوبله و گذاشتن حرف دیگری کردند در تصویر نیز مجبور شدیم برای حذف بازیگر قاب را تغییر دهیم!

وی در ادامه گفت: سرنوشت کاراکترها عوض شد و در حق خیلی از کاراکترها و رابطه آن‌ها جفا شد، وقتی سرنوشت هر کدام از نقش‌ها را تغییر می‌دهند چه انتظاری می‌توان داشت؟! قصد داشتم ادامه «ممنوعه» را هم بسازم اما با این وضعی که پیش آمد به خودم اجازه نمی‌دهم به شعور مخاطب توهین کنم.

۴۱۲۵۸

کد خبر 1258468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۰
  6 17
  یه جوری میگه انگار حالا چی بوده کلش یا اهنگ بود یا زل زدن دختر ه...اخرشم که خیلی مسخره تموم شد...فقطم چون حواشی داش دیده شد...
 • مرتضی US ۱۱:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۲/۲۱
  2 23
  یه سریال درپیت نهایت مناسب برای تینیجر ها بود دیگه چرا شلوغش میکنی . شعور مخاطب کیلو چنده شما برو نمای بسته زل زدناتو بگیر !!