آخرین خبرها درباره ستاره‌های مطرح تیم‌ملی

با نزدیک شدن به پایان فصل لیگ‌های اروپایی و آسیایی تکلیف آینده لژیونرهای ایرانی در تیم‌های خارجی نیز تا حدودی مشخص شده.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بعد از رقابت های جام جهانی 2018 روسیه و جام ملت های 2019 امارات وضعیت برای لژیونرهای ایرانی آنطور که باید پیش نرفت. هرچند سردار آزمون در حال حاضر برای یکی از بهترین تیم های روسیه بازی می کند و درخشش خوبی هم داشته یا علیرضا جهانبخش تبدیل به گران ترین خرید برایتون شده اما باز هم شرایط اینطور نیست که همه لژیونرها در بهترین وضعیت به کار خود ادامه دهند. به همین دلیل در خصوص هرکدام از بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا و یا کشورهای آسیایی صحبت هایی مبنی بر تعویض تیم های شان مطرح می شود.

سعید عزت اللهی که به صورت قرضی از روستوف راهی ردینگ انگلیس شد، در همان ابتدای حضورش با مصدومیت روبرو شد و همین موجب شده مسئولان باشگاه انگلیسی تمایل چندانی به تمدید قرارداد قرضی سعید نداشته باشند. از همین روز باشگاه روستوف انگار با پیشنهادی از سوی باشگاه اسپورتینگ لیسبون پرتغال روبرو شده و فعلا تنها مقصد احتمالی که سر راه سعید دیده می شود همین پرتغال و اسپورتینگ است. این روزها فوتبال ایران به جز سعید یک نماینده دیگر هم در چمپیونشیپ انگلیس دارد. کریم انصاری فرد که نسبت به عزت اللهی بیشتر برای ناتینگهام بازی کرده و به نظر نمی رسد مسئولان باشگاه انگلیسی به این زودی قید کریم را بزنند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، مهاجم تیم ملی باز هم به کار خودش در انگلیس ادامه خواهد داد.

اگر بخواهیم سراغ بهترین لژیونر این روزهای فوتبال کشورمان برویم بار دیگر باید به پیشنهادهای عجیب و غریبی که خیلی ها اعتقاد دارند به او رسیده دل خوش کنیم. در واقعیت اما بهتر است عملکرد بی نظیر سردار در لیگ روسیه با لباس زنیت را مدنظر قرار دهیم. سردار از زمان حضور در زنیت تاثیر زیادی در صدرنشینی و قهرمانی این تیم در لیگ روسیه داشته. هرچند هنوز نام تیم هایی مثل گالاتاسرای در بین مشتری های سردار دیده می شود اما به نظر نمی رسد که مسئولان زنیت او را راحت از دست بدهند و احتمالا فصل بعد هم آزمون لباس زنیت را به تن کند. همین وضعیت برای جهانبخش هم وجود دارد. البته که علیرضا در برایتون دور از انتظار ظاهر شده اما با توجه به تبدیل شدن او به گران ترین خرید تاریخ باشگاه انگلیسی بعید است به این زودی ها برایتونی ها علیرضا را آزاد کنند و در اختیار تیم های دیگر قرار دهند.

در خصوص مهدی طارمی تازه ترین خبر همین دیروز منتشر شد. اینکه طارمی به نظر به انتهای راه با الغرافه رسیده و سرانجام از این تیم جدا خواهد شد. یکی از رسانه های صربستانی از این نوشته که مهدی مورد توجه مسئولان باشگاه ستاره سرخ بلگراد قرار گرفته و اگر انتقال او به این تیم صرب انجام شود، اتفاق بسیار مثبتی خواهد بود. در بین دیگر بازیکنان حاضر در قطر، رامین رضاییان و امید ابراهیمی قراردادهای شان با باشگاه های الشحانیه و الاهلی به پایان رسیده اما اگر باشگاه ها نیز مثل این دو بازیکن تمایل به ادامه همکاری داشته باشند هر دو بازیکن ملی پوش را فصل بعدی هم در لیگ ستارگان قطر خواهیم دید. درست مثل مرتضی پورعلی گنجی که از مدت قراردادش با العربی مانده و فعلا میهمان قطری هاست.

در کنار سردار آزمون، میلاد محمدی هم در روسیه بازی می کند و همیشه اخبار زیادی در خصوص انتقالش به یکی از تیم های بزرگ شنیده می شود. حتی در مقطعی از زمان می گفتند میلان به سلتیک لینک شده و راهی فوتبال اسکاتلند خواهد شد. با این وجود اما درخشش او در ترکیب احمد گروژنی هم بعید است باعث شود مسئولان باشگاه با راحتی او را رها کنند.

از بین وحید امیری و مجید حسینی هم که در ترکیه بازی می کنند وضعیت حسینی قابل پیش بینی است. به نظر او فصل بعد را هم همینطور در ترکیب ترابوزان حضور داشته باشد. در خصوص امیری اما وضعیت مبهم است. چراکه او زیاد برای ترابوزان بازی نمی کند. در خصوص وحید حتی زمزمه های بازگشتش به ایران و پرسپولیس هم شنیده می شود!

252 257

کد خبر 1258540

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =