بادامچیان: اقدام برجامی دولت دست اروپایی‌ها را رو کرد

تسنیم نوشت: دبیرکل حزب موتلفه گفت: اقدام ایران براساس شرایط مندرج در برجام است و دولت اگر بخواهد به تعهداتش عمل کند، باید به این بند برجام هم عمل می‌کرد.

اسدالله بادامچیان دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه اقدام دولت در توقف دو تعهد برجامی برای مدت ۶۰ روز، اقدام صحیحی در این شرایط بود هرچند زودتر باید انجام می‌شد، اظهار داشت: وقتی آنها به تعهداتشان عمل نمی‌کنند، دولت بایستی عمل متقابل به‌مثل داشته باشد. ضمن اینکه اقدام ایران براساس شرایط مندرج در برجام است و دولت اگر بخواهد به تعهداتش عمل کند، باید به این بند برجام هم عمل می‌کرد.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا از این اقدام ایران عصبانی شد و فکر می‌کرد فقط خودش می‌تواند از برجام خارج شود، گفت: تفاوت عمل ما با آمریکا در این است که آمریکا خلاف تعهداتش عمل کرد و نشان داد به تعهداتش بی‌اعتنا است، در حالی‌که ما به تعهداتمان پایبندیم. بعد از ۶۰ روز هم دولت باید گام دیگر را بردارد وگرنه ضعف خود را نشان داده است. با این حرکت دست اروپایی‌ها نیز رو شد و اولتیماتوم ما را نپذیرفتند در حالی‌که ما براساس تعهداتمان عمل کردیم. عمل دولت مورد حمایت ملت بزرگ ایران واقع شد و باید قاطع و استوار در برابر نقش عهد طرف مقابل واکنش نشان دهد.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 1258708

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =