قلعه‌نویی: پدیده لیاقت قهرمانی دارد/ باید با اختلاف ۴-۳ گل می‌باختیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: باید با اختلاف 3 - 4 گل می‌باختیم و هیچ تیمی به اندازه پدیده پس از اینکه به گل رسیدیم، روی دروازه ما فرصت ایجاد نکرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از تساوی یک - یک برابر پدیده شهر خودرو گفت: قبل از اینکه درخصوص بازی صحبت کنم درباره پدیده حرف می‌زنم. باید به خاطر چنین تیم خوبی به فوتبال ایران تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: باید با اختلاف 3 - 4 گل می‌باختیم و هیچ تیمی به اندازه پدیده پس از اینکه به گل رسیدیم، روی دروازه ما فرصت ایجاد نکرد. به گل‌محمدی، حمیداوی و هواداران مشهدی به خاطر چنین تیم خوبی تبریک می‌گویم. پدیده لیاقت قهرمانی دارد. دست تک تک بچه‌های‌مان را می‌بوسم.

سرمربی سپاهان با انتقاد از شعارهای هواداران پدیده شهر خودرو گفت: متأسفانه در این جو و با رفتارهایی که (هواداران) کردند، حرمت امام رضا (ع) را نگه نداشتند. حرمت ما را که نباید حفظ می‌کردند، اما حرمت امام رضا (ع) را نیز نگه نداشتند. چنین کارها در جایی که امام رضا (ع) هست، خوب نیست.

«نیشابوری هستم و آرزوی قلبی من این است که پدیده سهمیه آسیایی بگیرد.» قلعه‌نویی ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: شاید شما چون مشهدی هستید نخواهید واقعیت را بگویید. ان‌شاءالله نظر فغانی در صحنه پنالتی درست باشد، اما ما دیدیم و کارشناسان داوری هم گفتند که پنالتی پدیده درست نبود.

وی با بیان اینکه خدا را شکر می‌کند که نتیجه بازی، برگشت اظهار داشت: به همین خاطر از همه بازیکنان، به خصوص پیام نیازمند تشکر می‌کنم که زحمات ما را به اندازه یک فصل نگه داشت. اگر می‌باختیم، شرایط ما معلوم نبود. حالا باید به فکر بازی با استقلال خوزستان باشیم و امیدوارم پدیده هم با دست پُر در هفته آخر از تبریز برگردد.

43 43

کد خبر 1258937

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =