ساخت ۲۰۰۰ واحد مسکونی در استان چهارمحال‌وبختیاری

ایرنا نوشت : استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در نشستی که روز یکشنبه با معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد مقرر شد ۲ هزار واحد مسکونی در این استان احداث شود.

اقبال عباسی افزود: در این نشست مذاکراتی در خصوص زمین های دولتی داخل حریم شهرهای استان از جمله شهرکرد ، به منظور استفاده در طرح اقدام ملی، واگذاری مسکن اقشار آسیب پذیر و ۲ معلولی انجام گرفت.
وی تصریح کرد: همچنین در این نشست به مشکلات استان در حوزه مسکن از جمله تاخیر در اتمام مسکن مهر، مشکلات خانه های سازمانی ۴۹ واحدی و تاکید بر تسهیل واگذاری اراضی به متقاضیان طرح های گردشگری اشاره شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: با وجود تلاش هایی که وزارت راه و شهرسازی در استان در حوزه زمین و مسکن انجام داده اما در این نشست تاکید بر آن شد که اجرای طرح های مسکن سرعت بیشتری پیدا کند.
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن نیز در این نشست بر نقش عمده استانداران در به انجام رسیدن برنامه جامع اقدام ملی در حوزه مسکن تاکید کرد.
علی نبیان، معاون وزیر راه و شهرسازی در این دیدار تاکید کرد: با تثبیت مالکیت دولت بر روی اراضی داخل حریم شهرها ،می توان از آن برای طرح هایی از جمله طرح اقدام ملی و سایر طرح های عمرانی سازمان استفاده کرد.
گفتنی است ، چهارمحال دارای ۹۴۷هزار نفر جمعیت در ۹ شهرستان است که یک شهرستان نیز به تازگی به تقسیمات کشوری استان اضافه شده است.

46

کد خبر 1259214

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =