امیرعبداللهیان: تهدید به جنگ با هدف وادار کردن ایران برای مذاکره صورت می‌گیرد

خانه ملت نوشت: دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیر کل امور بین الملل گفت: تهدید به جنگ از سوی آمریکا با هدف وادار کردن ایران برای مذاکره نابرابر صورت می‌گیرد.

حسین امیرعبداللهیان امروز (یکشنبه ۲۲ اردیبهشت) در دیدار با صلاح الزواوی شیخ السفرای مقیم تهران تبریک به مناسبت شکست اخیر رژیم صهیونیستی در مقابل مردم و مقاومت غزه، تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران با عزم راسخ و اراده‌ای قوی به حمایت از مردم فلسطین ادامه خواهد داد.

دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیر کل امور بین الملل هیاهوی رئیس جمهور آمریکا برای رویارویی نظامی با جمهوری اسلامی ایران را تبلیغاتی دانست و خاطرنشان ساخت: تندروهای آمریکا، عربستان و رژیم صهیونیستی سعی در تشویق رئیس جمهور آمریکا در رویارویی نظامی با ایران را دارند، ولی این مسئله محقق نخواهد شد و این تهدیدات فقط برای وادار کردن ایران برای مذاکره نابرابر است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با قدرت ایستاده است و دیپلماسی حکیمانه و عالی در تهران بر مبنای قدت قهرمانانه عمل می‌کند.

صلاح الزواوی شیخ السفرای مقیم تهران نیز ضمن قدردانی از حمایت جمهوری اسلامی ایران از فلسطین گفت: مردم فلسطین همواره از نقش اساسی و پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران در شرایط سخت فلسطین قدردانی می‌کنند.

وی سیاست‌های آمریکا در منطقه را بر مبنای کمک به توطئه صهیونیست خواند.

شیخ السفرای مقیم تهران اضافه کرد: صهیونیست‌ها معلم ترامپ شده اند و قصد دارند اهداف جاه طلبانه خود را محقق سازند اما مقاومت در منطقه پاسخ سختی به آنها داده است.

۲۳۲۱۲
کد خبر 1259239

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =