انتقاد فراکسیون مستقلان خانه احزاب از عدم دعوت به ضیافت افطار روحانی

تسنیم نوشت: رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان از عدم دعوت احزاب اعتدالگرا به ضیافت افطار شب گذشته روحانی با فعالان سیاسی انتقاد کرد.

قدرتعلی حشمتیان نائب رئیس خانه احزاب ایران و رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان با انتقاد از عدم دعوت احزاب اعتدالگرا در ضیافت افطار شب گذشته روحانی با فعالان سیاسی، گفت: آقای روحانی همیشه می‌فرمایند که مستقل هستند و به جریان اعتدال تعلق خاطر دارند، ولی درعمل اعتقادی به این جریان ندارند و مشاوره‌های خودرا فقط با دوجریان اصولگرایان واصلاح طلبان انجام می‌دهند.

وی افزود: آقای روحانی در مدت 6 سال گذشته عمر دولت یازدهم و دوازدهم هیچ نشستی با جریان مستقلین واعتدالگرایان بعنوان جریان سوم نداشتند. دولت روحانی دربدترین موقعیت در طول سالیان انقلاب قرار دارد و خیلی از وزرا از دولت دل بریده‌اندو ناهماهنگی درون دولت و فشاراقتصادی به قشر جامعه موجب شده امور دولت بهم‌ ریخته شود اما اصلاح‌طلبان، مستقلین و اعتدالگرایان و بخشی ازاصولگرایان معتدل حامی دولت در تلاش هستند تا دولت را به انحای مختلف سرپا نگه دارند.

حشمتیان با انتقاد از عدم دعوت جریان سوم به ضیافت افطار روحانی، گفت: پیشنهاد می‌کنیم، دراین برهه زمانی خود دولتمردان و بویژه دفتر رئیس‌جمهور با چنین حرکات ناهمگونی باعث نفاق در بین سیاسیون نشوند و با وحدت و همدلی مردم و احزاب می‌توان همکاری درجامعه را گسترش داد و از روند کنونی دولت جلوگیری کرد.

۲۳۲۱۲

کد خبر 1259590

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =